• арда-
  • крумовград-

Единственото попадение бе дело на Станислав Иванов през първото полувреме

Арда победи Крумовград със спорен гол - 1

Арда победи Крумовград с 1:0 в двубой от втория кръг на efbet Лига. Единственото попадение бе дело на Станислав Иванов през първото полувреме. То дойде при спорни обстоятелства, тъй като контраатаката на тима от Кърджали започна след игра с ръка на футболист на отбора на Александър Тунчев. Чистите голови положения не бяха много, а сякаш Крумовград упражни натиск върху совя съперник, но така и не успя да отбележи попадение.

Това е първа победа и първи гол за сезона за Арда, а Крумовград си тръгва с празни ръце от Кърджали.

В 21-а минута Арда организира бърза атака, при която тимът от Кърджали пренесе топката в предно поле и Станислав Иванов бе намерен, като показа добър дрибъл, преди да стреля прецизно към вратата, а Янко Георгиев не успя да реагира по добър начин и резултатът бе откртит. Останаха съмнения за игра с ръка на футболист на домакините, но попадението бе зачетено - 1:0 за Арда.