Абърдийн с Димитър Митов продължава с победите

• победа-
  • дънди юнайтед

Националът получи една от най-високите оценки в тима си

Абърдийн с Димитър Митов продължава с победите - 1

Отборът на Абърдийн, на чиято врата пази българинът Димитър Митов, победи с 2:1 като гост Дънди в мач от шестия кръг на Висшата лига на Шотландия, предава БТА. С успеха "доновете" запазиха стопроцентовия си актив от началото на сезона, като имат шест победи в шест мача.

Точни за гостите бяха Кевин Нисбет и Топи Кескинен в 15-ата и в 32-рата минута, а Дънди стигна до единственото си попадение от дузпа в края първото полувреме, реализирана от Саймън Мъри.

Митов получи една от най-високите оценки в тима за представянето си, а в края на срещата си изкара и жълт картон заради забавяне на играта.