-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и важните лични теми ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да Ви донесе колебание или усещане, че някой не е напълно откровен с Вас. Вместо да прибързвате със заключенията, оставете ситуацията да се развие естествено. Следобедът носи повече яснота, красиви емоции и усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за доверителни разговори и време с човек, който Ви носи спокойствие.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно и ще Ви подтиква към нови идеи, разговори и различни гледни точки. Сутринта може да се почувствате раздвоени между практични задължения и желание за повече свобода. Денят е чудесен за обучение, срещи и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Привечер атмосферата става по-топла и приятна за лични разговори. Късно вечерта избягвайте да се натоварвате с чужди проблеми.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и бъдещите цели ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през целия ден. Сутринта е възможно да се наложи да балансирате между лични желания и професионални ангажименти. Денят ще върви по-леко, когато не се опитвате да контролирате всяка подробност. Следобедът носи повече стабилност и усещане, че нещата постепенно се подреждат. Вечерта е добра за спокойствие и заслужена почивка.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и общите идеи ще бъдат особено важни за Вас днес. Ще се чувствате добре сред хора, които гледат позитивно на живота и Ви дават свобода да бъдете естествени. Сутринта може да възникне кратко напрежение около планове или разминаване в очакванията. Следобедът обаче носи повече лекота, вдъхновение и приятни изненади. Вечерта е подходяща за споделени преживявания и разговори до късно.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще изискват повече спокойствие и дистанция от чуждите емоции. Денят е подходящ за работа зад кулисите, размисъл и подреждане на лични приоритети. Сутринта може да се почувствате раздвоени между желание за действие и нужда от почивка. Следобедът ще донесе повече яснота и възможност да видите ситуацията от различен ъгъл. Вечерта е добра за тиха атмосфера и хора, пред които можете да бъдете себе си.
Везни (24.09 - 23.10)
Днешният ден е по-личен и наситен с различни емоции и впечатления. Сутринта може да почувствате колебание между желанието за хармония и необходимостта да защитите позицията си. През деня ще Ви бъде по-лесно да намирате красиви решения и да изглаждате напрежение в отношенията. Привечер Ви очакват приятни разговори и усещане за повече близост. Късните часове не са подходящи за прекалено тежки размисли.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните въпроси ще изискват вниманието Ви още в началото на деня. Сутринта е подходяща за подреждане на задачи, финансови теми и ясни решения. Възможно е някой да Ви изненада приятно с подкрепа или полезна идея. Следобедът носи повече спокойствие и възможност да се почувствате сигурни в избора си. Късно вечерта е добре да си дадете повече време за почивка и тишина.
Лъв (24.07 - 23.08)
Разговорите ще играят важна роля за настроението и решенията Ви днес. Ще успявате лесно да привличате внимание с увереното си присъствие и естествения си чар. Сутринта е възможно да се появи кратко напрежение около планове или различни мнения. С напредването на деня атмосферата ще стане по-лека и вдъхновяваща. Вечерта е чудесна за срещи, приятелски разговори и приятни изненади.
Рак (22.06 - 23.07)
Личната Ви увереност постепенно се засилва и ще Ви помогне да се почувствате по-уверени и по-свързани със собствените си нужди. Денят е подходящ да обърнете внимание на дома, близките хора и личния комфорт. Сутрешните часове може да донесат колебание между задължения и желание за спокойствие. Следобедът ще Ви помогне да намерите по-добър баланс и да внесете хармония в отношенията. Вечерта носи уют и приятно усещане за близост.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Настроението Ви ще бъде по-живо и вдъхновяващо, особено когато сте сред хора, които умеят да Ви карат да се усмихвате. Денят е чудесен за творчество, срещи и занимания, които Ви носят удоволствие. Сутринта може да усетите известно напрежение около личен избор или неясна ситуация. Следобедът обаче ще внесе повече лекота и приятни емоции. Вечерта е подходяща за романтика, музика и красиви разговори.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм на деня ще Ви помогне да се справите успешно с натрупаните задачи. Сутринта е подходяща за работа, организация и решения, които изискват повече внимание към детайлите. През деня може да се появи интересна идея или неочаквана помощ от човек, на когото не сте разчитали. В отношенията ще търсите повече сигурност и искреност. Късно вечерта избягвайте тежки разговори и ненужно връщане към стари теми.
Овен (21.03 - 20.04)
Понеделникът ще изисква повече внимание към отношенията и начина, по който общувате с околните. Сутринта може да Ви постави пред избор между личните желания и нуждите на друг човек. Вместо да бързате с реакциите, дайте си време да чуете и другата гледна точка. Следобедът носи приятни изненади и възможност за по-леко и искрено общуване. Вечерта е подходяща за спокойни разговори и възстановяване на вътрешния баланс.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Гост
Коментиран от #4
12:08 09.07.2019
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Bubbles
Коментиран от #10, #21, #22
12:20 09.07.2019
4 Прост
До коментар #1 от "Гост":
Да! Друго е да ти показват скъсан чорапогащник на 13.Коментиран от #7, #76
12:22 09.07.2019
5 ссс
Коментиран от #44
12:27 09.07.2019
6 От къде започват...!
Коментиран от #8
12:33 09.07.2019
7 Гост
До коментар #4 от "Прост":
Какви скъсани чорапогащи, Осен да става въпрос за тъпата чалга или простите поп певици. Аз слушам джаз , рок , ню ейдж, и друга класна музика.Простотия не слушам.Коментиран от #9, #39
12:42 09.07.2019
8 Професор Вучков
До коментар #6 от "От къде започват...!":
ЗАПОЧВАТ ПРИ СЛААААААВЧО ГЛААААААВЧО И СВЪРШВАТ ПРИ МИТКО ПААААААЙНЕРА.Коментиран от #13
12:42 09.07.2019
9 Bubbles
До коментар #7 от "Гост":
Мдаааа то понеже е голяма кОлтура да не се къпеш и стрижеш с години...Коментиран от #27
12:44 09.07.2019
10 Гост
До коментар #3 от "Bubbles":
Блякккккк👎👎👎👎👎👎 дето този . Не видях или чух нещо подобно . Само идиотчета цапат автобус.12:44 09.07.2019
11 Крисия
12:52 09.07.2019
12 Ели
13:06 09.07.2019
13 Не бе...!
До коментар #8 от "Професор Вучков":
Започват при братчеда...!!Коментиран от #15
13:56 09.07.2019
14 БГ Майка
14:30 09.07.2019
15 Музиканта
До коментар #13 от "Не бе...!":
Стил на песен която е еднодневка стил чалга поп хип хоп и дрън дрън .Коментиран от #31
14:32 09.07.2019
16 Dimitrova
14:40 09.07.2019
17 Дони
14:51 09.07.2019
18 ЪРП
ЖАЛКА КАРТИНКА
14:54 09.07.2019
19 Хубава помия.....
15:20 09.07.2019
20 Хубава помия.....
15:20 09.07.2019
21 Зора
До коментар #3 от "Bubbles":
Хубава помия15:23 09.07.2019
22 Зора
До коментар #3 от "Bubbles":
Хубава помия15:23 09.07.2019
23 Зора
15:25 09.07.2019
24 Някой
За едно малко дете да пишете такива гнуснив неща!?
Тя къде почва и как свършва не я мислете, помислете Вие от къде сте почнали и къде ще свършите
Зависливи уроди, комплексарки.... И то избити от едно дете.
Цял ден стоите в къщи и се чудите кой да оплюете, че ви е скапан живота и нямате нищо, както и децата ви
Злобари такива, нито ви карат да я слушате, нито да четете за нея, какво плюете
Започвали при Славчо, пък той такъв и онакъв беил, ама не виждам Славчо, да чете "факти" цял ден и да нарежда журналисти и деца, виждам вас
Няма оправия България, злобата, мързела и такива като вас завряно в къщи без мозъчни същества я сасипват.
Името и как звучало на руски ха ха, вие ли акъл ще давате на родителите и!?
Едва ли децата ви учат за нейното образование и професия и едва ли и вие го имате
Научете се да цените и уважават хората, зачитайте изборът им и не забравяйте, че никой не ви е длъжен и не ви задължава с нищо
Коментиран от #28, #52
15:35 09.07.2019
25 Някой2
Вие какво предпочитате да ви питам само, висналия ззадник и средните пръсти на наркоманката с кучешко то име Сузанита ли!?
15:39 09.07.2019
26 Знайко
Коментиран от #38, #42
15:47 09.07.2019
27 Гост
До коментар #9 от "Bubbles":
А ко ти го правиш , защото чак замириса на хипи15:48 09.07.2019
28 Гост
До коментар #24 от "Някой":
А къде да се разтовари човек .Ако не в Тея форуми и сайтове. Иначе ще изпуши. Ако няма злоба няма , живот. Така е по кефско. А това малко подобие на певица , не струва. Както и при Слави така и сама. Некво селяче дошли в София , и се прави на велика.Аман от такива напълниха София с тях . Не остана празно място незаети от селяци.Коментиран от #30, #40
16:03 09.07.2019
29 Няма да я жаля
16:04 09.07.2019
30 Музиканта
До коментар #28 от "Гост":
Значи ако е от София става за певицаКоментиран от #32
16:28 09.07.2019
31 Кой е инструмента...?
До коментар #15 от "Музиканта":
Който най добре ползваш...?!17:00 09.07.2019
32 Гост
До коментар #30 от "Музиканта":
Ми да става . Всичко що пее тука няма място от тях . На всяка крачка човек говорещ на диалект и мечтаел за велика кариера.17:03 09.07.2019
33 Някой
Можеш да си разтовареаш и без да убиждаш, нали така?
На всякъде има селяни, но това не означава, че не са хора, нали така!?
Лично аз съм си варналиика по рождение, но никога не са ми пречи ли селяни и софиянци, нито пък нареждам.
Това е дете, първото което е, нека пробва, всеки заслужава шанс.
Труди се и учи, иска да постигне нещо в този живот, аз също не я харесвам, но харесвам нахъсаността и, малко деца я имат и не мисля, че трябва да се убижда, а да се вземе пример.
Кой родител не би бил горд с успехите на детето си
Мисля че е за пример, не за подигравка
Това е всичко
Коментиран от #35, #47
17:32 09.07.2019
34 Някой
Не е незаконно срамно и долно да се пее, долно е поведението на някои хора
Това е дете, той сливи щял да цепи, да ти нацепят кофата на тебе малко ще е
Коментиран от #51
17:35 09.07.2019
35 Гост
До коментар #33 от "Някой":
Браво на морското чедо , що да не си каже , мнението човека . На мен ми хареса. А за пеенето слшаксъм доста по добри деца , ама като няма пари няма слава. Ако щеш и да се разкъсаш, не стигаш до никъде.18:27 09.07.2019
36 до Гост
19:43 09.07.2019
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Без значение
До коментар #26 от "Знайко":
Връзката между Сузанита и Крисия е единствено в болното ти съзнание!!!21:24 09.07.2019
39 Хайл
До коментар #7 от "Гост":
Слушаш щото не разбираш какво ти пеят.нали са ми превеждали текстове-уникални простотии и несвързани глупости,точно като чалга с английски думиКоментиран от #62
21:28 09.07.2019
40 Хайл
До коментар #28 от "Гост":
А ти кореняк софиянец ли си,щото ако си не виждам как на 80 годишен човек му пречи това дете...явно си злобар по рождениеКоментиран от #63
21:31 09.07.2019
41 Този коментар е премахнат от модератор.
42 Този коментар е премахнат от модератор.
43 янко
21:50 09.07.2019
44 Този коментар е премахнат от модератор.
45 до Реалист
22:05 09.07.2019
46 Алфа Ромео
22:28 09.07.2019
47 Митко
До коментар #33 от "Някой":
Варналийке,освен че мякаш, си и неграмотна,тоест,ни правоговор,нито правопис. Но принципно си права за това което казваш.Ама оправи правописа,че се излагаш.22:40 09.07.2019
48 Българин
23:29 09.07.2019
49 Крис
00:21 10.07.2019
50 Наивен
Язък загуба на време и пари за тази боза.
Уби възхищението ми за нея от детските й години
За застреля композитора и текстописеца си
01:24 10.07.2019
51 rrr
До коментар #34 от "Някой":
Какво е "убида" ?01:25 10.07.2019
52 Кво малко дете е таз 😂😂😂
До коментар #24 от "Някой":
До сега е изпразнила повече тръби отколко ти си направил до сега04:07 10.07.2019
53 Покажи цици бебчо😂😂😂
04:08 10.07.2019
54 Бой с възглавници
04:11 10.07.2019
55 Боза
06:46 10.07.2019
56 Аз ,Врчанката
07:01 10.07.2019
57 Кара Кольо..
08:54 10.07.2019
58 до Врачанката
09:20 10.07.2019
59 Бабушкер
09:25 10.07.2019
60 Този коментар е премахнат от модератор.
61 до Крис
09:51 10.07.2019
62 Гзт
До коментар #39 от "Хайл":
Ако става дума за рапа или поп музиката някой песни , са голяма тъпня. Но в рока в джаза , има много страхотни и велики песни.10:31 10.07.2019
63 Зик
До коментар #40 от "Хайл":
Я си гледай анимацията . и филмчета за хитлер, кво. Се месиш там де не трябва.10:34 10.07.2019
64 Просто така
10:57 10.07.2019
65 до Просто така
Коментиран от #66
11:04 10.07.2019
66 Просто така
До коментар #65 от "до Просто така":
Не е лошо даже е много хубаво дано не се провали момичето пожелавам и късмет и успехи в живота11:23 10.07.2019
67 Зик
11:36 10.07.2019
68 Аз ,Врчанката
Коментиран от #72
11:37 10.07.2019
69 Пламен
Коментиран от #71
11:40 10.07.2019
70 до Врачанката
Коментиран от #73
14:19 10.07.2019
71 Гост
До коментар #69 от "Пламен":
Какво като е от там .Не ми пука. Да си завършва учението тука и да си ходи. А музикант къша не храни.16:47 10.07.2019
72 Гзт
До коментар #68 от "Аз ,Врчанката":
Вярно и точно.16:48 10.07.2019
73 Зик
До коментар #70 от "до Врачанката":
Добре че беше слави , да стане известна.Че по нормалния път е трудно да те видят.16:50 10.07.2019
74 User
20:51 10.07.2019
75 до зик
Коментиран от #79
23:38 10.07.2019
76 qj govna
До коментар #4 от "Прост":
Da vi ebem u pedalite. Tova e dobro momiche s talant prosto ne popada na pravilniqt producent. Q mi kajete kolko ot vas peqt po dobre ot neq. Vie prosto I zavijdate. Trqbva da image poveche takiva deca.00:08 11.07.2019
77 Този коментар е премахнат от модератор.
78 Файл
До коментар #77 от "хахахааааааа":
Общо взето, няма кой да пише хубави песни, които всеки да си припява.А Крисия дано не пропее просташката чалга, която масовия простак слуша.
11:49 11.07.2019
79 Боби
До коментар #75 от "до зик":
Момичето си е талантливо , не Слави й е дал талант.Има хубав глас.
Само, Криси, моля те не изкифлявай и не се самозабравили.
12:04 11.07.2019