ФАКТИ публикува мнения с широк спектър от гледни точки, за да насърчава конструктивни дебати.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 европееца
Парадокса е, как отказа от права, ще доведе до повече права!? Правото на избор е гарантирано от Конституцията на Република България и така трябва да остане за напред.
Не виждам, кой нормален човек ще се самобичува и самонакаже, като гласува за задължителното гласуване, това е все едно да се глобиш сам. Повече от ясно е, че ще има санкции и глоби, които ще са солени!
Друга причина мафията да иска задължително гласуване е, да си легитимира кражбите пред ЕС!
Комунизма си отиде, но комунистите останаха и започнаха да я карат, както си знаят, по комунистически!
Сега остава да въведат и софийското жителство, под предлога, че столицата е пренаселена.
12:59 12.06.2015
2 onq s konq
15:35 12.06.2015
3 НИВИ
20:15 12.06.2015
4 гфгфгфгф
08:50 13.06.2015
5 Манолов
16:02 06.07.2015