Бивш левскар наказа Ислоч, но все пак Славия загуби (ВИДЕО)

Срещата завърши 2:1 за Ислоч

Публикувана: 18 Април, 2020 17:04
2 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 782
Оценка 1 от 1 гласа.

Отборът на Ислоч записа победа с 2:1 над Славия Мозир в мач от 5-ия кръг на беларуското първенство. И трите попадения в мача паднаха през втората част, а голът за гостите от Славия бе дело на бившия футболист на Левски Франсис Нар.

Домакините откриха резултата в 63-ата минута чрез Дмитрий Комаровский, който се разписа от спорно отсъдена дузпа в полза на Ислоч. Десет по-късно, този път след негова асистенция, Николай Януш вкара, увеличавайки преднината на своя тим.

Второто попадение в мача до голяма степен предреши крайния победител, но въпреки това гостите показаха характер и успяха да намалят пасива си. Франсис Нар се разписа в 77-ата минута, за да оформи крайния резултат.

Със спечелените три точки тимът на Ислоч се изкачи в челото на класирането, присъединявайки се към отборите на Торпедо БелАЗ, Енергетик и Городея, които имат по девет точки. Веднага след тях, с осем в актива си, е тимът на Славия Мозир. Лидер продължава да бъде състава на Слуцк с десет точки след пет мача.