Лидерът Слуцк спечели с 2:1

Публикувана: 2 Май, 2020 21:07
2 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1294
Оценка 4 от 1 гласа.

Отборът на Слуцк надигра с 2:1 Динамо (Минск) на неговия стадион в последния мач за деня от 7-ия кръг във Висшая лига.

Гостите поведоха с гол на Драмане Салу в 22-ата минута, дошъл след шут от голямо разстояние. В 39-ата Иван Бахар пропусна да изравни за динамовци, след като не успя да се разпише от дузпа. В 52-ата Абдул Гафар удвои преднината на своя тим. До края на мача домакините се втурнаха да атакуват, но стигнаха само до почетно попадение, дело на Карло Брушич в 85-ата минута.

Така Слуцк продължава да държи първото място в класирането с актив от 16 точки, докато Динамо е десети с 9 пункта.