БАТЕ Борисов продължава с добрите си изяви и в шампионата

Публикувана: 3 Май, 2020 20:34
3 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1007

След като през седмицата се класира за финала за Купата на Беларус, БАТЕ Борисов продължи с добрите си изяви и в шампионата. Тимът на Кирил Алшевский записа трета поредна победа и четвърти успех от последните си пет мача в първенството, след като спечели с 3:1 домакинството си на Неман Гродно.

БАТЕ се изкачи на трето място в класирането след днешната победа и изостава на три точки от лидера Слуцк.

Домакините взеха ранен аванс като в рамките на пет минути, между 12-ата и 17-ата, поведоха с 2:0. Дубаич откри резултата, а Стасевич от дузпа удвои аванса на БАТЕ Борисов. Кадимян върна интригата с попадение в 31-ата минута, а Хекайчик подсигури успеха на БАТЕ 20 минути преди края.