Черно море и Берое въртят 1:1 във Варна - Март 2022

• дюш берое-
  • елитна група до 15 години

Черно море и Берое въртят 1:1 във Варна - Март 2022 - 1
Снимка: ПФК Черно море

Черно море завърши 1:1 с Берое в мач от 18-ия кръг на Елитната група до 15 години. Гостите откриха резултата в 20-ата минута от дузпа за нарушение на вратаря Антоан Манасиев.

През втората част "моряците" успяха да изравнят чрез Васил Касабов, който бе изведен сам срещу вратаря от Ивайло Димитров. Малко преди края на двубоя Ивайло Димитров удари греда, топката се върна при Ивайло Радев, който с глава от близо стреля покрай вратата.

В следващия кръг Черно море гостува на ЦСКА. Срещата е на 12 март, неделя от 11 часа.

Антоан Манасиев, Светослав Мерсинков, Андрей Христов, Кристиан Андонов, Димитър Заимов, Ивайло Радев, Драгослав Петров, Кристиян Паунов, Ивайло Димитров, Никола Недков, Васил Касабов (Емануил Няголов, Лъчезар Статев, Кирил Андреев, Даниел Костадинов, Александър Смилков, Дениз Гюрселов, Кристиян Костадинов).