Това ли е голът на сезона във ФА Къп? (ВИДЕО)

• патрик бамфорд-
  • висша лига-
  • питърбо-
  • фа къп

Две минути след почивката той бе намерен с гръб към вратата пред дъгата на наказателното поле

Това ли е голът на сезона във ФА Къп? (ВИДЕО) - 1

Изключително красив гол вкара нападателят на Лийдс - Патрик Бамфорд, във вратата на Питърбо за ФА Къп. Две минути след почивката той бе намерен с гръб към вратата пред дъгата на наказателното поле.

Бамфорд укроти топката на гърди, а след това се обърна и от воле с левия крак прати неспасямо топката във вратата на домакините за 0:2. Красивото изпълнение бе оценено веднага от съотборниците му, а със сигурност то ще е и сред топ головете във ФА Къп този сезон.