Меси спаси Интер Маями с изключително ценен гол

• интер маями-
  • лионел меси-
  • гол-
  • лос анджелис галакси

Точката помогна на отбора да оглави класирането в Източната конференция на американския шампионат

Меси спаси Интер Маями с изключително ценен гол  - 1

Носителят на “Златната топка” - Лионел Меси, вкара изключително ценен гол за клубния си Интер Маями срещу тима на Лос Анджелис Галакси за 1:1 в мач от редовния сезон на американската Мейджър Лийг Сокър.

Попадението спаси отбора му от загуба, като то дойде във втората минута на добавеното време. Точката помогна на отбора да оглави класирането в Източната конференция на американския шампионат.

Меси и компания изоставаха в резултата от 75-ата минута, когато за съперника се разписа сърбинът Деян Йовелич. Освен това футболистите на Галакси трябва да съжаляват за пропуснатата победа, тъй като в самото начало на двубоя пропуснаха дузпа чрез испанеца Рики Пуч.