-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Абе
Коментиран от #44, #45, #47
10:32 16.04.2020
2 Аууууу
Туй каквой беее !
Е гати мутрата.
Коментиран от #18, #48
10:33 16.04.2020
3 898
10:33 16.04.2020
4 Хаха
А и дава на всички по заможни.
10:33 16.04.2020
5 Някой си
Я си глей джуките там!
10:33 16.04.2020
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Въй
10:34 16.04.2020
8 Реалист
Това от снимката не можеш да го обидиш.
Сама е свършила това по възможно най-добрият начин.
10:37 16.04.2020
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 Не е по темата...
Знаете ли колко е трудно.
Пък и малко е уморена тази седмица заради порно снимките с магарета и коне.
10:39 16.04.2020
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 .... Ха
10:42 16.04.2020
13 Всички коври са такива,сега и мангасарки
10:43 16.04.2020
14 Трачевааааа...
Незнам да ти се чудя ли,да те съжалявам ли...
Писането на статии се води ,,съзнателно действие" което в твоя случай обаче спада явно към първичните ти рефлекси.
Прояви чисто женско СЕБЕуважение.
Като жена !...и изтрий тази сгатия.
Ние ще се направим,че не е било.
10:44 16.04.2020
15 Не разбираш..
Коментиран от #42
10:46 16.04.2020
16 ГОУСТ
10:47 16.04.2020
17 ЪРП
10:49 16.04.2020
18 куку руку ку
До коментар #2 от "Аууууу":
К.И.Ф.Л.А. Капризничещ Индивид с Фрапантни Лицеви Аномалии... и е нормално да се притеснява за себе си, с толкова операции си е в рисковата група.10:49 16.04.2020
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 ха ха
10:50 16.04.2020
21 Защо викаш бе мангау
Коментиран от #26
10:51 16.04.2020
22 Бачо Киро
10:55 16.04.2020
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Мдааа
Кви МЛАДИ пушки има вече на пазара. Както казва един приятел - СТАРА Сиренка .
10:57 16.04.2020
25 Лора
Коментиран от #35
11:01 16.04.2020
26 Не се засягай беее
До коментар #21 от "Защо викаш бе мангау":
Грозник 🤣🤣🤣Коментиран от #33
11:02 16.04.2020
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 ТРОПЧО
11:05 16.04.2020
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 qwerty
11:08 16.04.2020
31 Бляк
11:09 16.04.2020
32 гиггс
11:09 16.04.2020
33 Ти стар и черен бобър с мустаци,
До коментар #26 от "Не се засягай беее":
От ,,красивите,,ли минаваш ,поддържаш ли връзка с мачоту,поне като тебе не желая да бъда ,такава съм си ок ,красива възрастна жена с интелект в красив град ,магистралите ги оставям на тебе ,дорде си жива..!11:16 16.04.2020
34 гост
11:34 16.04.2020
35 Ох лорче...
До коментар #25 от "Лора":
....недей ръси мозък бе.Ще вземеш да се подхлъзнеш и паднеш.
Красива?
Ако това са ти стандартите за красота ще бъде доста трудно да не повърне човек.
Известна ?
Ако по това да бъдеш известен в абсурдистан сред паплачта оценяваш хората,то тогава ти си още по-зле и от гореспоменатия парцал.
11:38 16.04.2020
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 Ох вуйни и хермеси
Коментиран от #38
12:02 16.04.2020
38 Леле леле
До коментар #37 от "Ох вуйни и хермеси":
Бг матряла ...12:14 16.04.2020
39 Зик
12:51 16.04.2020
40 боц боц и готово
13:07 16.04.2020
41 Този коментар е премахнат от модератор.
42 Ventura
До коментар #15 от "Не разбираш..":
Напълно съм съгласен. Но послушковците без мозъчни гънки и никакъв интелект, иди ги убеждавай.Утре "най-умният"в България ако каже и чеп в з____ка да си сложат, вервай ще го направят
13:15 16.04.2020
43 Сойка Присмехулка
13:28 16.04.2020
44 По лошо 😂😂😂😂
До коментар #1 от "Абе":
Верва у михайлов😂😂😂😂😂😂13:39 16.04.2020
45 Този коментар е премахнат от модератор.
46 Васил Левски
14:07 16.04.2020
47 Софиянец
До коментар #1 от "Абе":
Като те гепи коронавируса и ти ще повярваш в дЕдо ти Мраз14:40 16.04.2020
48 Ошашавен
До коментар #2 от "Аууууу":
Аз помислих, че виждам някаква зомби-мумия от филм на ужасите, пък то било модел... Стига, бе!!!21:14 16.04.2020
49 vasik atanasova
01:47 17.04.2020
50 ред
11:37 17.04.2020