Специя и Гълъбинов загубиха в Серия "Б"

Порденоне спечели срещу тима на българския нападател с 1:0

Публикувана: 14 Септември, 2019 11:28
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 407

Отборът на Специя допусна загуба с 0:1 в гостуването си на Порденоне от 3-ия кръг на Серия Б. Като титуляр за гостите започна българският нападател Андрей Гълъбинов, но бе заменен в 56-ата минута от Антонио Рагуса.

Единственото попадение в мача падна в 49-ата минута, а негов автор бе Алберто Барисон.

Това бе втори успех за Порденоне от началото на сезона и с 6 точки тимът се изкачи до 4-ата позиция в класирането. Специя пък остава с 3 точки на 14-ото място.