Ето такъв гол не се вижда всеки ден! (ВИДЕО)

• вратар-
  • сотра-
  • юлерн-
  • гол

В мач от 12 кръг на норвежката втора дивизия той вкара със задна ножица в петата минута на добавеното време, за да донесе на тима си Сотра равенството 2:2 срещу Юлерн

Ето такъв гол не се вижда всеки ден! (ВИДЕО) - 1
Снимка:

Вратарят Мортен Грамсо показа, че може да се справя в атака доста добре и дори засрами нападателите от своя отбор. В мач от 12 кръг на норвежката втора дивизия той вкара със задна ножица в петата минута на добавеното време, за да донесе на тима си Сотра равенството 2:2 срещу Юлерн.

26-годишният Грамсо през цялата си кариера е играл само за Сотра. В момента отборът заема девето място в норвежката втора дивизия с 12 точки от 11 изиграни мача. Юлерн е осми с 13 пункта.