Роналдо след първия си гол в Саудитска Арабия: Щастлив съм!

• кристиано роналдо-
  • ал насър-
  • саудитска арабия-
  • гол

Португалецът се разписа от дузпа в добавеното време и донесе равенството 2:2 в третия си маз за Ал-Насър

Роналдо след първия си гол в Саудитска Арабия: Щастлив съм! - 1
Снимка: Twitter

Ал-Насър не успя да победи Ал-Фатех снощи в мач от първенството на Саудитска Арабия, въпреки че Кристиано Роналдо откри головата си сметка за новия си отбор.

Португалецът се разписа от дузпа в добавеното време и донесе равенството 2:2 в третия си маз за Ал-Насър. Часове след двубоя той не скри радостта си от гола.

„Щастлив съм, че отбелязах първия си гол в Саудитската лига и благодарение на усилията на отбора постигнахме важно равенство в много труден мач!“, написа 37-годишният португалец в Туитър.