Ал Насър вкара 5 гола без Роналдо за Купата на краля

• садио мане-
  • купата на краля

Кристиано Роналдо не бе групата на тима, но Садио Мане беше титуляр

Ал Насър вкара 5 гола без Роналдо за Купата на краля - 1

Ал Насър спечели с 5:1 в гостуването на Оход в мач за Купата на краля и се класира за 1/8-финалите на турнира. Кристиано Роналдо не бе групата на тима, но Садио Мане беше титуляр. Именно сенегалецът вкара първия гол в 16-ата минута от дузпа.

Първото полувреме завърши наравно, след като в 4-ата минута на добавеното време Михалак се разписа за домакините. След почивката Секо Фофана (62), Андерсон Талиска (73), Айман Яхия (81) и Сами Ал Наджеи (86) оформиха крайното 1:5.