• лига европа-
  • тулуза-

Видях повторението на този момент и за мен това не е игра с ръка

Юрген Клоп скочи на Кабаков - 1

Мениджърът на Ливърпул - Юрген Клоп, коментира поражението на неговия отбор в четвъртия кръг на Лига Европа от тима на Тулуза с 2:3. Срещата бе ръководена от българския рефер Георги Кабаков, който отмени две попадения на французите и едно на мърсисайдци. Това на англичаните не бе зачетено заради игра с ръка, което според Юрген Клоп не отговаря на истината.

“Видях повторението на този момент и за мен това не е игра с ръка. Но аз не вземам решения. Топката се удря в гърдите и честно казано не виждам да има контакт с ръката, може би тяхната снимка е различна от моята”, каза Клоп.

Германският специалист отчете, че и неговият отбор е имал слаби моменти, заради което е заслужил поражението.

“Повече се притеснявам, че днес играхме под нивото си. Това е основният ми проблем в момента. Поражението беше заслужено, защото спечелиха почти всички решителни битки. Имахме твърде много ситуации, в които трябваше да спечелим топката, но не успяхме”, каза още Клоп.

Оценка 3.5 от 10 гласа.

• 1 Батето Боби

17 0 Отговор
    На Кабаков бих казах да сипе по едно, а ако няма, да донеси
  • 2 хахах

14 18 Отговор
    Злобно човече, не може да приема мъжки загубите. Пуснаха 5 гола, щяха да пуснат още 5, ако Тукуза имаха повече класа!
  • 3 Чорбев

12 17 Отговор
    Заслужена победа на французите, Ливърпул все бия или изравняват накрая. Сега не им се получи номерът. Неприятен отбор с неприятен треньор.
  • 4 До тук беше Кабаков!

10 12 Отговор
    Наглец, самозабравил се наглец!
  • 5 радост

8 4 Отговор
    Много лош футбол демонстрират ливърпулци- играят хаотично, хвърлят се безобразно, няма организация, липсва им техника и съвършенство, налитат като ...., даже са груби.Истинска рабост е, когато падат. В случая няма от какво да се оплакват, късметът винаги е бил с тях, сега имаше игра с ръка, на Тулуза отмениха два гола, за това нищо не казва този озъбеният.
  • 6 Юрген Джоб

10 3 Отговор
    Последният кръг в Англия изравниха случайно в добавеното време срещу Лутън, а Лутън ги надигра изцяло. Сега реват.
  • 7 Този коментар е премахнат от модератор.

• 8 Заслужена победа

7 4 Отговор
    Английските чорбари реват
  • 9 прогноза

6 3 Отговор
    Ливъърпул може да станат шампиони на Англия след 15 години. Нямат потенциал.
  • 10 до 102 минута

4 6 Отговор
    "Червените" са свикнали да играят до 102 минута и тогава да добутат някой случаен гол след разбъркване, бутане, блъскане. Този път си намериха майстора.И тукашините червени са така по този показател.