Пъф Деди поиска да излезе от ареста под гаранция от 50 млн. долара

30 Юли, 2025 07:54 1 606 7

  • пъф деди-
  • шон диди комбс-
  • пи диди-
  • гаранция-
  • обвинения-
  • престъпления

Хип-хоп магнатът беше признат за невинен по най-сериозните обвинения срещу него

Пъф Деди поиска да излезе от ареста под гаранция от 50 млн. долара - 1
Снимка: Shutterstock

Адвокатите на Шон "Диди" Комбс призоваха съдията, който ръководеше делото му за сексуални престъпления, да го пусне от ареста под гаранция от 50 милиона долара преди произнасянето на присъдата, насрочено за 3 октомври, след като хип-хоп магнатът беше признат за невинен по най-сериозните обвинения срещу него, пише bgonair.bg.

В съдебен документ адвокатът на защитата Марк Агнифило посочи, че условията в Центъра за задържане в Бруклин са опасни и че обвиняеми, осъдени в миналото по подобни обвинения, свързани с проституция, обикновено са били освобождавани до произнасяне на присъдата.

"Шон Комбс не би трябвало да е в затвора за това поведение. Всъщност, той може би е единственият човек в момента в затвор в САЩ за това, че е бил клиент на компаньонки", пише Агнифило.

След шестседмичен процес, 55-годишният Комбс беше признат за невинен на 2 юли по три обвинения в трафик на хора с цел сексуална експлоатация и заговор за рекет, по които можеше да получи доживотна присъда.

Той беше осъден по две по-леки обвинения – транспортиране с цел участие в проституция.

Всяко от тези обвинения носи максимална присъда от 10 години затвор, но прокуратурата призна, че федералните насоки за наказание препоръчват значително по-лека присъда, предаде Reuters.

Прокурорите твърдяха, че основателят на Bad Boy Records е използвал физическо насилие, заплахи и ресурсите на бизнес империята си, за да принуди две от бившите си приятелки да участват в многодневни сексуални оргии под влиянието на наркотици.

Комбс пледира невинен, а адвокатите му твърдяха, че двете жени са участвали доброволно в тези срещи.


Поставете оценка:
Оценка 1 от 4 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Пич

    6 1 Отговор
    Когато някой има проблем който се решава с пари , това не е проблем а разход ! А този има ПРОБЛЕМ!!!
  • 2 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 3 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 4 Черният педраст е на свобода

    6 1 Отговор
    Какво ще прави Бибър нежния объркан тинейджър
  • 5 я виж ти

    2 0 Отговор
    какво стана че започнахте да му пишете рапърския псевдоним сега ли го научихте?
  • 6 Като е невинен

    3 0 Отговор
    защо му са 8 адвоката?
  • 7 .,.,.,.,

    3 0 Отговор
    Нормално е да го сметнат за невинен. В края на краищата, той се намира в страна, в която властта е в ръцете на хората от списъка с клиенти на еврейския педофил Епщайн.