Клоп: Анчелоти мисли, че всичко свърши, но..

• ливърпул-
  • юрген клоп-
  • шампионска лига-
  • карло анчелоти

Въпреки всичко германецът обяви, че тимът му ще отиде в Мадрид за победа в реванша

Клоп: Анчелоти мисли, че всичко свърши, но.. - 1
Снимка:

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп нямаше как да е щастлив от загубата с 2:5 от Реал Мадрид на "Анфийлд" в първия двубой между двата тима от 1/8-финалите в Шампионската лига. Наставникът похвали играчите си за представянето им през първото полувреме, но не и след това. Въпреки всичко германецът обяви, че тимът му ще отиде в Мадрид за победа в реванша.

"Началото бе невероятно, това е истинският Ливърпул. Всичко бе перфектно и играта ни вървеше точно както искахме. Цялото първо полувреме бе добро, ако не броим головете, които получихме. При първия бяхме леко пасивни в предни позиции, а вторият бе голям шамар. Начинът, по който се защитавахме при третото попадение не бе добър. Това не ни бе от полза срещу отбор, който знае как да контраатакува. След това повече не успяхме да влезем в ритъм. Трябваше 95 минути да играем както първото полувреме. След като стана 2:3, се случи точно обратното", смята Клоп.

"Отиваме в Мадрид да играем футбол. Това ще е голямо предизвикателство, но първо имаме мач в Премиър лийг. Трябва да си вземем поуките от тази загуба. Смятам, че Анчелоти мисли, че всичко свърши. Аз съм на същото мнение в момента. В следващите седмици преди реванша, нещата може да се променят и вторият мач може да е съвсем различен. Ще отидем там за победа, това е всичко, което мога да кажа", допълни наставникът.