-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-широкият поглед към събитията ще Ви помогне да намерите смисъл и посока в това, което се случва около Вас. Денят е подходящ за обучение, планиране, пътувания или разговори, които разширяват хоризонтите Ви. Около обяд може да възникне разочарование, ако някой не оправдае очакванията Ви. Вместо да се фокусирате върху това, обърнете внимание на новите възможности пред Вас. Вечерта носи вдъхновение и усещане за вътрешна свобода.
Водолей (21.01 - 19.02)
Професионалните теми и бъдещите цели ще изискват повече внимание през този ден. Ще имате възможност да покажете увереност и добра преценка в ситуация, която изисква бързо решение. Около обяд е възможно да се появи напрежение между служебни ангажименти и лични желания. Подходете спокойно и не се опитвайте да решите всичко наведнъж. Вечерта носи удовлетворение от постигнатото.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и хора със сходни интереси ще бъдат особено полезни днес. Ще получите подкрепа или ценен съвет, който ще Ви помогне да погледнете по-широко на важна тема. Около обяд е възможно да възникне разминаване в плановете или различия в очакванията. Не позволявайте на дребни ситуации да помрачават настроението Ви. Вечерта е добра за общуване и спокойни срещи.
Стрелец (23.11 - 22.12)
По-спокойният ритъм на деня ще Ви помогне да погледнете отстрани на ситуации, които до скоро са Ви изглеждали объркани. Ще предпочитате да действате внимателно и да не споделяте всяка своя мисъл веднага. Около обяд може да възникне вътрешно колебание между това, което искате, и това, което смятате за правилно. Не бързайте с окончателните изводи. Вечерта носи повече яснота и душевен комфорт.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Събитията днес ще Ви поставят по-ясно в центъра на вниманието. Ще имате възможност да покажете увереност и да заявите позицията си по важен въпрос. Около обяд е възможно да се появи напрежение в отношенията, ако някой се опитва да влияе прекалено силно на решенията Ви. Опитайте да запазите спокойствие и да не реагирате прибързано. Вечерта е подходяща за лични решения и подреждане на приоритетите.
Везни (24.09 - 23.10)
Финансовите и практичните въпроси ще изискват повече внимание през този ден. Ще имате възможност да направите разумна преценка или да подредите важен план за бъдещето. По обяд е възможно да се появи колебание между желанието за удоволствие и необходимостта от по-разумен подход. Не е нужно да избирате крайности. Вечерта носи чувство за стабилност и по-голяма увереност.
Дева (24.08 - 23.09)
Разговорите ще бъдат активни и ще Ви дадат възможност да изясните въпроси, които са останали недоизказани. Денят е подходящ за срещи, обучение, писане или организиране на бъдещи планове. Около обяд е възможно да възникне леко недоразумение заради различни очаквания или липса на достатъчно яснота. Вместо да критикувате, задайте допълнителни въпроси. Вечерта е добра за приятелски разговори и спокойствие.
Лъв (24.07 - 23.08)
Домът, семейството и личният комфорт ще бъдат особено важни за Вас днес. Ще предпочитате спокойна атмосфера и хора, с които можете да бъдете напълно естествени. По обяд може да възникне напрежение между домашни задължения и желание за повече свобода. Денят ще се развие по-приятно, ако не се опитвате да угодите на всички едновременно. Вечерта носи уют и чувство за сигурност.
Рак (22.06 - 23.07)
Фокусът все повече се насочва към Вашите потребности, дава повече увереност и ясно усещане за собствените Ви приоритети. Денят е благоприятен за лични инициативи, срещи и занимания, които Ви носят радост. Около обяд е възможно да възникне кратко напрежение в любовта или в отношенията с близък човек. Не приемайте всяка дума като окончателна позиция. Вечерта ще Ви помогне да възстановите доброто настроение и близостта.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Работата и ежедневните задачи ще вървят по-леко, ако действате организирано и не се разсейвате от странични теми. Денят е подходящ за уреждане на практически въпроси и довършване на започнати ангажименти. Около обяд може да усетите напрежение между необходимостта да свършите нещо важно и желанието да си дадете повече почивка. Опитайте да намерите разумен баланс. Вечерта носи удовлетворение от добре свършената работа.
Телец (21.04 - 21.05)
Отношенията ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през целия ден. Ще усещате по-силно нуждата от сигурност, доверие и искреност в общуването. По обяд е възможно да се появи разминаване в очакванията или дребно недоволство, свързано с личен въпрос. Не позволявайте на моментни емоции да определят цялостната картина. Вечерта е подходяща за разговор, който възстановява хармонията.
Овен (21.03 - 20.04)
Денят ще Ви насочи към по-дълбоки размисли и желание да подредите въпроси, които не търпят повече отлагане. Разговорите ще бъдат откровени и ще Ви помогнат да видите по-ясно намеренията на околните. Около обяд е възможно да възникне напрежение между личните Ви желания и очакванията на близък човек. Вместо да настоявате на всяка цена, потърсете обща основа. Вечерта носи усещане за вътрешна яснота и повече спокойствие.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 сигурно
Коментиран от #13, #18, #19, #44, #69, #80, #86, #130
07:47 19.02.2026
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Хихи
Коментиран от #15
07:50 19.02.2026
6 Упадък
07:51 19.02.2026
7 хехе
07:52 19.02.2026
8 БосфорТВ
Коментиран от #70
07:52 19.02.2026
9 Пердекириз
07:55 19.02.2026
10 Даниел Немитов
Коментиран от #12, #17
07:56 19.02.2026
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 Трол
08:03 19.02.2026
15 Ъхъ
До коментар #5 от "Хихи":
Или пък атанасатанасов маскиран като гном!😂08:03 19.02.2026
16 Гаварит Мелмак
Коментиран от #91
08:04 19.02.2026
17 Ти пък...
До коментар #10 от "Даниел Немитов":
Този Благоев трябва да е рендераст! Нормален мъж се кефи с предизвикателно облечена дама (на границата), която другите мъже заглеждат, а не ревнува!08:05 19.02.2026
18 Гаварит Мелмак
До коментар #1 от "сигурно":
Нека си го кажем право куме в очи - вероятно пука се с мъже. Може и Калушев да го е рендосвал, щом е с такива разбирания.08:06 19.02.2026
19 Анонимен
До коментар #1 от "сигурно":
Ако това ти е критерия за "красиво", явно крокодира е в твоито легло.Коментиран от #49, #74
08:08 19.02.2026
20 Винкело
Коментиран от #34
08:09 19.02.2026
21 Цървул
08:11 19.02.2026
22 Петров-Петров
08:11 19.02.2026
23 ООрана държава
Коментиран от #92
08:12 19.02.2026
24 Анита от почивка
08:12 19.02.2026
25 Новичок
Коментиран от #110
08:13 19.02.2026
26 прав е човекът
08:15 19.02.2026
27 Точно и много
Тази жена няма огледало в дома си навярно; спонсор трябва за голямо огледало.
08:16 19.02.2026
28 А Какви да Гледаме
Захарова ли ?
Коментиран от #38
08:18 19.02.2026
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 Спокойно
08:21 19.02.2026
31 Авеее
08:21 19.02.2026
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 име
08:22 19.02.2026
34 Авно
До коментар #20 от "Винкело":
+18...08:23 19.02.2026
35 Абе да си го кажем направо:
08:24 19.02.2026
36 Гертруд
Коментиран от #46
08:25 19.02.2026
37 Гост
08:27 19.02.2026
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 Питам аз
08:31 19.02.2026
40 А бе,
Коментиран от #48
08:34 19.02.2026
41 Георги
08:37 19.02.2026
42 Смехоран
08:39 19.02.2026
43 Опростачването е тотално
08:41 19.02.2026
44 Зъл пес
До коментар #1 от "сигурно":
В лице може и да става,но в тало аз виждам чироз с тънички солетки вместо крака.Ами грозно ми е.Коментиран от #50
08:42 19.02.2026
45 хихи
НО, Защо и камшик!?
08:45 19.02.2026
46 Лалугер
До коментар #36 от "Гертруд":
Наталито има хубави,стройни крака,а тук виждйм леко неприятни клечки.Но иначе съм съгласен с виелиците и снежинките.08:46 19.02.2026
47 да е ясно
08:47 19.02.2026
48 какво и е хубавото
До коментар #40 от "А бе,":
Надути джуки, изкуствени скули и ненормално дълги изкуствени мигли. Такива клонинги с лопата да ги ринеш. Пусни си Пайнер, пълно е с такива.08:51 19.02.2026
49 Абе
До коментар #19 от "Анонимен":
не мога да разбера как се промени естетиката. Погледнете картините на старите майстори или архивни кинокадри и ми обяснете новата"красота". Колкото по-вулгарно и сексуално излъчване на "жрици", толкова по-лансирана за красива08:51 19.02.2026
50 Приземен
До коментар #44 от "Зъл пес":
Тъй, тъй! Друго си е жена като Искра Фидосова или Любеница Сачева?!Коментиран от #72, #84
08:52 19.02.2026
51 Аква
08:53 19.02.2026
52 газо
09:01 19.02.2026
53 АБРЕ ГОРАНЧО АБРЕ
09:05 19.02.2026
54 Този коментар е премахнат от модератор.
55 Стресиран
09:06 19.02.2026
56 Този коментар е премахнат от модератор.
57 Бойкот на алчния сайт О.Л.Х.
А може би предпочита някой мачо по слипове и с издут "пакет"...
09:12 19.02.2026
58 Фори
09:15 19.02.2026
59 Хасковски каунь
09:19 19.02.2026
60 българин
Що така, бе маце???
Коментиран от #95
09:21 19.02.2026
61 Тоя го е яд!
09:29 19.02.2026
62 Накино
09:30 19.02.2026
63 то така ходят в университетите
09:32 19.02.2026
64 Хареса ми навремето една реакция...!
Тогава човекът каза(не помня името му...)-
А защо Милица Гладнишка да може да показва разголен бюст,а Натали Трифонова ,да не може да показва разголените си дълги хубави крака...?!
09:34 19.02.2026
65 зрител
09:35 19.02.2026
66 хахаха
09:45 19.02.2026
67 Този коментар е премахнат от модератор.
68 чакай и аз да кажа бе...
09:53 19.02.2026
69 Вероятно
До коментар #1 от "сигурно":
...е и мъжки...09:58 19.02.2026
70 Дарданели
До коментар #8 от "БосфорТВ":
Ох,изкуствен интелект ли?Малко е кльощава е.Трябва да налее малко килца,и тогава ще е супер.Малко,не много.Мерака умира последен.Та,на Горан защо не му харесва?Да си гледа църковните извращения.10:03 19.02.2026
71 Бай Араб
10:05 19.02.2026
72 Определено
До коментар #50 от "Приземен":
Виновен е вкусът на мъжете. Виждал съм чудесни млади двойки, някои от които вече с дечица, а жената си сложила грозна и отблъскваща "патешка човка" и си е съсипала целия екстериор. Винаги съм се чудил как мъжът до нея харесва това?Коментиран от #73, #79
10:10 19.02.2026
73 Ще ти кажа ,,как"!
До коментар #72 от "Определено":
Те хич не го и питат за мнението му...,а той си трае-за да има мир...!10:26 19.02.2026
74 Този коментар е премахнат от модератор.
75 бай Дончо
Хубавко си е
10:33 19.02.2026
76 Този коментар е премахнат от модератор.
77 ганю
качества е блеснала на работното място
тя и Моника Люински така започна
и после стана известна с френския си...
Коментиран от #109
10:37 19.02.2026
78 МИНУВАЧ
Ето за това на нашия казан в ада нямало дявол-пазач, сами си ги дърпаме в катрана
10:37 19.02.2026
79 ганю
До коментар #72 от "Определено":
тази тактика е за да не я харесате вие останалитеама кат не разбирате от дипломация какво да се прави...
10:39 19.02.2026
80 ганю
До коментар #1 от "сигурно":
"Красивото трябва да се показва .А тоз спи снякой крокодил"и каксо си е полегнал до него гали го
по зъбатата муцуна и дума
Спинкай спикай мое зъбато чудо....
10:42 19.02.2026
81 Роза
10:59 19.02.2026
82 Двойният аршин
11:07 19.02.2026
83 Опит за обяснение
11:20 19.02.2026
84 Зъл пес
До коментар #50 от "Приземен":
Хайде да не изпадаме в крайности.За мен по-апетитното е по-секси.Не много слабо и не прекалено тлъсто.Вярвам че много от нас се заглеждат по хубаво,закръглено дпе и едри тетки.11:22 19.02.2026
85 Тити на Кака
Забрави минижупа, маце! Не заради религиозните пуристи, заради боксовата ръкавица!
Кофти гледка е, а иначе си симпатяга, остави гледката само за оня, който ще те обича толкова истински и дълбоко, че няма да му пука за анатомията, запленен от душата ти!
12:23 19.02.2026
86 Ами
До коментар #1 от "сигурно":
НА МАГИСТРАЛАТА БЕ. ША Я ВИДАТ СУМА ТИ НАРОД.12:41 19.02.2026
87 Ами
12:45 19.02.2026
88 Тая
12:48 19.02.2026
89 Ако
12:50 19.02.2026
90 Цол
12:51 19.02.2026
91 Брата
До коментар #16 от "Гаварит Мелмак":
Това ли ти е критерия за жена.?! Остави как се е гримирала, но с тази къса рокля е" върха."ПС като я видя сменям канала
13:17 19.02.2026
92 Госта.
До коментар #23 от "ООрана държава":
Какво краче бе човек това са две щеки забити е " картоф" , голяма уста и т.н.Разбирам нещо нормално да показва сексапил но тази е " ходещ скелет "Коментиран от #121
13:34 19.02.2026
93 Павел Пенев
14:26 19.02.2026
94 666
14:31 19.02.2026
95 Мухаа ха!
До коментар #60 от "българин":
Явно подсказваш, за сутрешното миш маш- "Флора и Фауна,"което " изяжда" всяка сутрин десет минути от ефира.Много пъти съм си задавал въпрос: Нечие протеже ли е/ все пак това е Държавен Телевизионен Първи Канал на България/ или поредна недомислица на продуцента,което със сигурност получва една много прилична заплата, за поредна порция от тинейджърски умозаключения от поредицата" Всичко мога,всичко знам!"14:49 19.02.2026
96 999
14:50 19.02.2026
97 И аз, и аз
14:56 19.02.2026
98 Кой какъв е
15:06 19.02.2026
99 123
15:35 19.02.2026
100 Азззззззз
15:45 19.02.2026
101 123
16:03 19.02.2026
102 Хихата
16:42 19.02.2026
103 Аман от
Аз искам да виждам момичета като Елени Цолаки всеки ден, или когато и да пусна сеирсандъка! А не атлантодезориентирани фалшиви ристиени кат тоя!
17:24 19.02.2026
104 поКУРко
17:53 19.02.2026
105 Браво
18:01 19.02.2026
106 Браво
18:02 19.02.2026
107 Мишо
18:07 19.02.2026
108 ггхецбб
18:44 19.02.2026
109 Ицо Багера
До коментар #77 от "ганю":
Извъртяла е една главозамахваща на Кошлука.19:00 19.02.2026
110 Ицо Багера
До коментар #25 от "Новичок":
Вече не се знае какво гледаме - прогноза за време или сюжет с участието на Рон Джереми.19:14 19.02.2026
111 Вакли Бобинов
19:22 19.02.2026
112 Нищу хи няма на момата,
19:44 19.02.2026
113 Явно
Коментиран от #114
19:46 19.02.2026
114 Горане
До коментар #113 от "Явно":
На крив к.р и веждите му пречат.19:49 19.02.2026
115 БАЙ ---ХОЙ
Е. КРАСИВА. НЕЕЕЕЕЕ, ТАЯ. ПРИЛИЧА. НА. НЯКОЯ. ИЗПОСТАЛЯЛА. КАМИЛА.
ПОГЛЕДНИ. СЕ. В. ОГЛЕДАЛОТО. БЕ. ЕДНА. ТЕНДЖЕРА КОКАЛИ. ТО. ДА. МЯЗА. НА. НЕЩО.
АМИ. ТЯ. КАТО. ВАФЛА. И. ОТПРЕД. И. ОТЗАД.
ОГЛЕДАЛО. НЯМАШ. В. КЪЩИ. АМИ. ЗАПРИ. СА. ВИЖ. СА, ЩО. СА. ПОКАЗВАШ. ДА. ПЛАШИШ. ХОРАТА. ХЕЛЕМ. ДЕЦАТА. СА. НАПИКАВАТ. КАТО. ТА. ВИДЯТ.
Коментиран от #118
20:27 19.02.2026
116 Този коментар е премахнат от модератор.
117 ГОЧО БУЛГУРА
И. ТИЯ. РЕКЛАМИ. ПО. ТЕЛЕВЗИЯТА. НАЛИ. ИМА. РЕГЛАМЕНТ. ДА. НЕ. СА. С. ТЕЗИ. ВИСОКИ. ДЕЦИБЕЛИ, НИКОЯ. ТЕЛЕВИЗИЯ. НЕ. ГО. СПАЗВА
ТИЯ. СЕ. СЪДРАХА. ДА. РЕКЛАМИРАТ, ЯЖТЕ. ТОВА. НЕ. ЯЖТЕ. ОНОВА, ПИЙТЕ. ОТ. ТОВА. ЩОТО. ПОМАГА. ЗА. ОНОВА, А. ОНОВА. ГО. ПИЙТЕ. ЩОТО. ПЪК. ПОМАГА. ЗА. ТОВА. ТИЯ. ДОКТОРИ. СТАНАХА. ДИСТРИБУТОРИ. НА. ФАРМАЦЕВТИЧНИТЕ. ФИРМИ
ОБЪРНАХА. НА. НА. ХИМИЧЕСКИ. ТОАЛЕТНИ. С. ТЕХНИТЕ. РЕКЛАМИ. НА. ДОБАВКИ, ИЛАЧИ. И. КАКВИ. ЛИ. НЕ. СТИМУЛАНТИ АМАН. ОТ ТЪРГАШИ..
20:40 19.02.2026
118 слави тъпото
До коментар #115 от "БАЙ ---ХОЙ":
абе кльоща ,кльоща ама чичо ку...дрънна кат пет стинки в гъдулка.....21:29 19.02.2026
119 ганев
21:30 19.02.2026
120 Българин
21:32 19.02.2026
121 балчо теслата
До коментар #92 от "Госта.":
да ама не се губят милиметри ,та ако е дебела чичо к ще се загуби.............нейде21:33 19.02.2026
122 Анонимен
21:45 19.02.2026
123 Капризен
22:36 19.02.2026
124 Костадин
22:46 19.02.2026
125 604
22:55 19.02.2026
126 Този коментар е премахнат от модератор.
127 Ний ша Ва упрайм
06:22 20.02.2026
128 Пич
06:24 20.02.2026
129 Все тая
16:41 20.02.2026
130 Тоа па
До коментар #1 от "сигурно":
Кое му е красиво бе? Грима и подплънките ??🤣16:43 20.02.2026
131 Това същество на снимката
20:25 20.02.2026
132 Тоя шушляк има
07:22 21.02.2026