-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и важните лични теми ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да Ви донесе колебание или усещане, че някой не е напълно откровен с Вас. Вместо да прибързвате със заключенията, оставете ситуацията да се развие естествено. Следобедът носи повече яснота, красиви емоции и усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за доверителни разговори и време с човек, който Ви носи спокойствие.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно и ще Ви подтиква към нови идеи, разговори и различни гледни точки. Сутринта може да се почувствате раздвоени между практични задължения и желание за повече свобода. Денят е чудесен за обучение, срещи и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Привечер атмосферата става по-топла и приятна за лични разговори. Късно вечерта избягвайте да се натоварвате с чужди проблеми.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и бъдещите цели ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през целия ден. Сутринта е възможно да се наложи да балансирате между лични желания и професионални ангажименти. Денят ще върви по-леко, когато не се опитвате да контролирате всяка подробност. Следобедът носи повече стабилност и усещане, че нещата постепенно се подреждат. Вечерта е добра за спокойствие и заслужена почивка.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и общите идеи ще бъдат особено важни за Вас днес. Ще се чувствате добре сред хора, които гледат позитивно на живота и Ви дават свобода да бъдете естествени. Сутринта може да възникне кратко напрежение около планове или разминаване в очакванията. Следобедът обаче носи повече лекота, вдъхновение и приятни изненади. Вечерта е подходяща за споделени преживявания и разговори до късно.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще изискват повече спокойствие и дистанция от чуждите емоции. Денят е подходящ за работа зад кулисите, размисъл и подреждане на лични приоритети. Сутринта може да се почувствате раздвоени между желание за действие и нужда от почивка. Следобедът ще донесе повече яснота и възможност да видите ситуацията от различен ъгъл. Вечерта е добра за тиха атмосфера и хора, пред които можете да бъдете себе си.
Везни (24.09 - 23.10)
Днешният ден е по-личен и наситен с различни емоции и впечатления. Сутринта може да почувствате колебание между желанието за хармония и необходимостта да защитите позицията си. През деня ще Ви бъде по-лесно да намирате красиви решения и да изглаждате напрежение в отношенията. Привечер Ви очакват приятни разговори и усещане за повече близост. Късните часове не са подходящи за прекалено тежки размисли.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните въпроси ще изискват вниманието Ви още в началото на деня. Сутринта е подходяща за подреждане на задачи, финансови теми и ясни решения. Възможно е някой да Ви изненада приятно с подкрепа или полезна идея. Следобедът носи повече спокойствие и възможност да се почувствате сигурни в избора си. Късно вечерта е добре да си дадете повече време за почивка и тишина.
Лъв (24.07 - 23.08)
Разговорите ще играят важна роля за настроението и решенията Ви днес. Ще успявате лесно да привличате внимание с увереното си присъствие и естествения си чар. Сутринта е възможно да се появи кратко напрежение около планове или различни мнения. С напредването на деня атмосферата ще стане по-лека и вдъхновяваща. Вечерта е чудесна за срещи, приятелски разговори и приятни изненади.
Рак (22.06 - 23.07)
Личната Ви увереност постепенно се засилва и ще Ви помогне да се почувствате по-уверени и по-свързани със собствените си нужди. Денят е подходящ да обърнете внимание на дома, близките хора и личния комфорт. Сутрешните часове може да донесат колебание между задължения и желание за спокойствие. Следобедът ще Ви помогне да намерите по-добър баланс и да внесете хармония в отношенията. Вечерта носи уют и приятно усещане за близост.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Настроението Ви ще бъде по-живо и вдъхновяващо, особено когато сте сред хора, които умеят да Ви карат да се усмихвате. Денят е чудесен за творчество, срещи и занимания, които Ви носят удоволствие. Сутринта може да усетите известно напрежение около личен избор или неясна ситуация. Следобедът обаче ще внесе повече лекота и приятни емоции. Вечерта е подходяща за романтика, музика и красиви разговори.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм на деня ще Ви помогне да се справите успешно с натрупаните задачи. Сутринта е подходяща за работа, организация и решения, които изискват повече внимание към детайлите. През деня може да се появи интересна идея или неочаквана помощ от човек, на когото не сте разчитали. В отношенията ще търсите повече сигурност и искреност. Късно вечерта избягвайте тежки разговори и ненужно връщане към стари теми.
Овен (21.03 - 20.04)
Понеделникът ще изисква повече внимание към отношенията и начина, по който общувате с околните. Сутринта може да Ви постави пред избор между личните желания и нуждите на друг човек. Вместо да бързате с реакциите, дайте си време да чуете и другата гледна точка. Следобедът носи приятни изненади и възможност за по-леко и искрено общуване. Вечерта е подходяща за спокойни разговори и възстановяване на вътрешния баланс.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Калоян
Коментиран от #3, #16, #28, #30, #32, #40, #44
12:40 12.07.2019
2 Калоян
Коментиран от #6, #10, #33
12:40 12.07.2019
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 мести ми мъ*ете
12:42 12.07.2019
5 ХХХ
Обаче, ако е другия ... - кажете после, че жените не са златотърсачки.
Аз също съм финансист - в буквалния и прекият смисъл на думата, само че не от САЩ.
Коментиран от #43, #48, #49
12:42 12.07.2019
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Янко партизанина
12:44 12.07.2019
8 Нини Ромчева
Коментиран от #42
12:46 12.07.2019
9 007
12:46 12.07.2019
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Тъпа ми е...!
12:59 12.07.2019
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 БАРС
До коментар #11 от "ЗахажаевА":
Ами ако се наведеш и ти го тура гарантия ще почнеш да скубиш тревата и после щте ми разкажеш за американците13:02 12.07.2019
15 Цецо
13:11 12.07.2019
16 359
До коментар #1 от "Калоян":
Какви колеги сме ти бе кибик?13:12 12.07.2019
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 мдаааа
13:40 12.07.2019
19 ПИТАМ СЕ
13:59 12.07.2019
20 Телевизора на Елвис
Да е живо и здраво.
14:30 12.07.2019
21 Зик
14:43 12.07.2019
22 фокси
Коментиран от #23
14:44 12.07.2019
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 БИК БРАДАР
15:25 12.07.2019
25 111
Бъдете живи и здрави, пък дано любов да е.
Коментиран от #45
15:41 12.07.2019
26 За Калоян
16:28 12.07.2019
27 Дядото
16:31 12.07.2019
28 Sky-blue
До коментар #1 от "Калоян":
В твоя необятен ректум17:32 12.07.2019
29 ахметчо
17:48 12.07.2019
30 лявооо
До коментар #1 от "Калоян":
В лявооо!!!18:16 12.07.2019
31 Ауууу
18:31 12.07.2019
32 В лр
До коментар #1 от "Калоян":
В левия18:42 12.07.2019
33 В десният крачол
До коментар #2 от "Калоян":
В десният крачол18:48 12.07.2019
34 порко
18:52 12.07.2019
35 бабата
19:13 12.07.2019
36 Чук и Гек
19:40 12.07.2019
37 СЛАВА НА СЛАВИ
Коментиран от #61
20:04 12.07.2019
38 онзи
20:05 12.07.2019
39 Иван
Машала!
21:13 12.07.2019
40 Йухкк
До коментар #1 от "Калоян":
Аз го преместих вече21:41 12.07.2019
41 Nik
22:36 12.07.2019
42 Nik
До коментар #8 от "Нини Ромчева":
И ти си от тези елементарните!"Утре",като я разлюби и му мине "меракът",ще приказваш друго!Ще я съжалиш,като млада самотна найка!После ще почне да ги сменя,като кърпичка!Момче без баща.Като порасне,"свят ще и се завие" на тая Петкова!22:43 12.07.2019
43 финансиста
До коментар #5 от "ХХХ":
Казваш, че си финансист, за да си търсиш гадже и ти ли? Въпроса е американка или американец?Коментиран от #60
22:44 12.07.2019
44 Nik
До коментар #1 от "Калоян":
Колко се "радвам"да видя на първия ред 147+1 глупаци!"Мести" го на ушите си-простак!Нищо общо нямам с теб!22:45 12.07.2019
45 Nik
До коментар #25 от "111":
Типично мислене на провинциалистка!Слави я доведе в София,вирна си "муцуната"и помисли,че светът е неин!Колко "ядове ще бере "с този американец,тепърва ще види!Дано не се окаже разведен с две деца,че на Нели "свят ще и се завие"!Не съм "злобар",но ще си пишем пак!22:53 12.07.2019
46 wgw
23:03 12.07.2019
47 Уио
Коментиран от #50
23:46 12.07.2019
48 ПЕРО
До коментар #5 от "ХХХ":
Професионална при това ! Защо да се продава евтино-всички жени трябва да искат щом дават иначе са боклуци!Много те ОБИЧАМ не ти плаща сметките, нито облеклото,парфюма,козметика и фризьора....трябва да има "ТАКСА ВХОД" плащайте си пичове!!!!!23:53 12.07.2019
49 ПЕРО
До коментар #5 от "ХХХ":
Професионална при това ! Защо да се продава евтино-всички жени трябва да искат щом дават иначе са боклуци!Много те ОБИЧАМ не ти плаща сметките, нито облеклото,парфюма,козметика и фризьора....трябва да има "ТАКСА ВХОД" плащайте си пичове!!!!!23:54 12.07.2019
50 МОНАХИНЯ
До коментар #47 от "Уио":
И църквата не обича бедняците ! Жена без гърди и мъж без пари и вълците не ги ядат!ОБИЧАМ ПАРИТЕ в името на жените МЪЖЕ-БЪДЕТЕ ЩЕДРИ-кеф цена няма!Жена,ако не е урва каква жена е ? Е..ал си-платил си..е,с какво си по-велик ?..с "МАХАЛОТО"или от кожата и гюдерия не става..СМЕШНИ и ЖАЛКИКоментиран от #51
00:02 13.07.2019
51 МИМИ-брокерката
До коментар #50 от "МОНАХИНЯ":
Като го правех в "името на любовта"бях удобна,сега съм брокерка,правя го за ПАРИ и така си докарвам добри пари.От провинцията съм,но плащам наем на апартамент в СОФИЯ-топ център "ГУРКО"с/у МВР карам на ред,адвокати,нотариуси,ченгета..и всеки дава своя принос-с услуга или КЕШ итака ми е ама МНОГО ДОБРЕ !!!Коментиран от #52, #54, #70, #71
00:13 13.07.2019
52 Тони
До коментар #51 от "МИМИ-брокерката":
Ееееее...ти урвата !00:14 13.07.2019
53 Тонката
00:17 13.07.2019
54 ВЛАДО
До коментар #51 от "МИМИ-брокерката":
Клиенти ли си търсиш или здрав пердах,много си нагла00:19 13.07.2019
55 Мария
00:22 13.07.2019
56 Не е важно
А Нели Петкова един прекрасен професионалист! Живи оздравяване да са и далеч от хорската злоба
Коментиран от #58
00:58 13.07.2019
57 Не е важно
А Нели Петкова един прекрасен професионалист! Живи оздравяване да са и далеч от хорската злоба
00:58 13.07.2019
58 Nik
До коментар #56 от "Не е важно":
Само си мисли,че е много добра и талантлива!Трябва още много да се потруди.Само дарбата не е достатъчна!01:50 13.07.2019
59 Желев
02:18 13.07.2019
60 Зайко Байко многознайко
До коментар #43 от "финансиста":
Ако и като финансист си толкова добър, колкото и с правописа, скоро жена няма да си намериш!06:06 13.07.2019
61 Хайл
До коментар #37 от "СЛАВА НА СЛАВИ":
Ти да не забременя08:16 13.07.2019
62 Измама
10:06 13.07.2019
63 Турист
Родила след бурна нощ вкрая на концерта в САЩ,,,,
11:59 13.07.2019
64 Този коментар е премахнат от модератор.
65 Непеймисе
18:58 13.07.2019
66 Този коментар е премахнат от модератор.
67 Този коментар е премахнат от модератор.
68 Този коментар е премахнат от модератор.
69 Ййууъ
02:10 14.07.2019
70 Бай Шиле
До коментар #51 от "МИМИ-брокерката":
Мими,животът си е твой.Прави каквото смяташ за правилно.Само те моля да не говориш по телефона когато шофираш жипката.И правилото "лейдис фърст" важи за Титаник,а не е в ЗДП.Там предимсво има дясно стоящият.Още един път като ми смачкаш калника ще ядеш бой по селския г.з.17:02 14.07.2019
71 Бай Шиле
До коментар #51 от "МИМИ-брокерката":
Заповядайте при Мими креватната брокерка.Ще ви даде телефона на някой продавач/купувач и ще ви иска 2-3 хиляди евро.След това,като изникнат проблеми с офертата няма да я видите повече.Ще си останете с една свирка от провинциална хитруша.17:10 14.07.2019