-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Сандокан
Коментиран от #15, #24, #36
08:16 11.09.2023
2 С0юзмультфильм
08:16 11.09.2023
3 честен ционист
08:18 11.09.2023
4 Ти си
08:18 11.09.2023
5 Ужас
08:18 11.09.2023
6 Mоше
Коментиран от #13
08:18 11.09.2023
7 Aлфа Bълкът
08:19 11.09.2023
8 Бай онзи
Коментиран от #25
08:20 11.09.2023
9 000013
Коментиран от #16
08:20 11.09.2023
10 Механик
Аз даже предлагам, вече да не се правят никакви състезания, а просто да се обявява победителя, който естествено ще е украинец.
Коментиран от #23
08:20 11.09.2023
11 Ужас
08:21 11.09.2023
12 Иво
Коментиран от #26, #29, #34, #48, #50
08:21 11.09.2023
13 да де
До коментар #6 от "Mоше":
Кравиц какво име е в случая не е 100% еврейка само 25% е.08:22 11.09.2023
14 любител
08:23 11.09.2023
15 🤔🤔🤔🤔
До коментар #1 от "Сандокан":
Както и всички руснаци ОБРАТНО в КОЧ....АТА.Коментиран от #19
08:23 11.09.2023
16 Какво очакваш
До коментар #9 от "000013":
Е ти какво очакваш, пак ще е по-добре от тоя фтасал съблезъб дъщеря ти. Даже и за духови инструменти не става...Коментиран от #51
08:25 11.09.2023
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 😫😫😫
До коментар #15 от "🤔🤔🤔🤔":
Както и всички англосакси и цветни,обратно в обора и на палмите.08:26 11.09.2023
20 Студопор
1. Как така е украинска?
2. Защо да не е израелска?
Само се спекулира с украинската част в нея, за да печели конкурса. Това е цялата работа. На Мис Свят няма никакъв шанс, защото там ще има чистокръвна украинка и наща просто няма и да се допре до короната.
08:26 11.09.2023
21 срамът да си българин в наши дни
08:27 11.09.2023
22 Най-после
Коментиран от #30
08:27 11.09.2023
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 0808
До коментар #1 от "Сандокан":
... ама разбира се, това е напълно полит коректно...както равния мач Англия-Украина 1:1, както победата на Усик и много още..08:28 11.09.2023
25 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #8 от "Бай онзи":
Как го сметна ❓Половината на половината .... 1/8🤔
08:29 11.09.2023
26 любител
До коментар #12 от "Иво":
защото конкурса е мис Б-я а тя не е българка а украинка като толкова милеят за укрия да отива там да превързва все още от живите укри а не да си развява оная работа в Б-я.08:30 11.09.2023
27 Псевдоним
08:30 11.09.2023
28 Някой
Срам! Срам и позор.
Не че на някой му пука за измисления конкурс, де.
08:30 11.09.2023
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 777
До коментар #22 от "Най-после":
я си сложи очилата момичето отляво е много по хубава поредния нагласен цирк08:34 11.09.2023
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 свидетел
08:36 11.09.2023
33 Aлфа Bълкът
Мис Русе - Румяна Мартева ми хареса най-много.
Много естествена красота, без корекции и парафин.
И Мис Шумен - Никол Иванова е по-красива от победителката за мен. Изглежда като принцеса от приказките.
Коментиран от #46
08:36 11.09.2023
34 българин
До коментар #12 от "Иво":
супер е баба ти дръвник08:37 11.09.2023
35 любител
08:40 11.09.2023
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 Тимофеев
До коментар #36 от "БАРС":
Ти знаеш ли изобщо къде се намира Камчия или просто движиш пръсти по клавиатурата?08:44 11.09.2023
38 БАНко
08:45 11.09.2023
39 ПОТЕДНОТО
08:46 11.09.2023
40 Като конкурсът е за
Конкурсът да се анулира, защото е “ продаден” преди да е открит!
Това е долна неправда, ама какво да искам от дупедавци?
08:47 11.09.2023
41 Кажи честно!
08:50 11.09.2023
42 Българин
08:50 11.09.2023
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 Няма 18 навършени години
Конкурса трябва да се повтори с пълнолетни участнички
08:52 11.09.2023
45 Абсолютен резил!
Коментиран от #67
08:52 11.09.2023
46 Aлфа Bълкът
До коментар #33 от "Aлфа Bълкът":
Тази мис Шумен дето съм я гледал е от 2022г и на някои снимки е баш ОК. За туй жена на снимка не се избира. И все пак русенката ми хареса най-много.08:54 11.09.2023
47 БгТопИдиот🇧🇬
08:55 11.09.2023
48 Злогош
До коментар #12 от "Иво":
Колега, само при евреите е така- каквато е майката за такива се броят децата! При нас всичко е по баща !08:55 11.09.2023
49 БАНко
08:56 11.09.2023
50 Този коментар е премахнат от модератор.
51 000013
До коментар #16 от "Какво очакваш":
Ти трябва да знаеш ако съдиш за другите по твоята дъщеря !Коментиран от #76
08:58 11.09.2023
52 Този коментар е премахнат от модератор.
53 Каква е тая
Нашите момичета ги унижават, за пари и пропаганда!
Анулиране на цирковото представление!
По- добре да бяха избрали Барби Варна! Поне си е наша!
На снимката личи, разочарованието на нашите участнички!
08:59 11.09.2023
54 Този коментар е премахнат от модератор.
55 яяяя
09:01 11.09.2023
56 Като конкурсът е за
Конкурсът да се анулира, защото е “ продаден” преди да е открит!
Това е долна неправда, ама какво да искам от дупедавци?
09:02 11.09.2023
57 Истината
09:03 11.09.2023
58 Сорри
Коментиран от #68
09:04 11.09.2023
59 умен и образован
Мис България - браво
Коментиран от #87
09:06 11.09.2023
60 Любопитен
09:06 11.09.2023
61 БАНко
09:10 11.09.2023
62 Стигнахме дъното
09:10 11.09.2023
63 Козяк
09:15 11.09.2023
64 Борислав
09:18 11.09.2023
65 Гертруд
09:20 11.09.2023
66 красотата няма граници
09:24 11.09.2023
67 Девойката е красива българка
До коментар #45 от "Абсолютен резил!":
Верно ли?!А когато ЦК на БКП предложи на Бай Тошо да станем 16 Тата република на СССР, ка му се вика това?!Слагачество, подлизурство, предателство на Родината, НЕ ЛИ?!🤣🤣🤣🤣Коментиран от #79
09:25 11.09.2023
68 Глупаци
До коментар #58 от "Сорри":
Да бееееи😁😁😁09:27 11.09.2023
69 Българин
Коментиран от #71, #90
09:33 11.09.2023
70 Тази Бети
Опитвам се да си представя каква еуфория щеше да настане, ако етническа рускиня стане мис Калифорния, примерно.
09:36 11.09.2023
71 съседа
До коментар #69 от "Българин":
Че си българин спор няма. Ама други българи взеха ботушите и лопатите и отидоха лично да помагат в Царево.Коментиран от #73, #80
09:38 11.09.2023
72 Този коментар е премахнат от модератор.
73 Българин
До коментар #71 от "съседа":
Три дни бях в Царево с други пожарникари, а ти къде беше, на дивана предполагам?Коментиран от #77
09:43 11.09.2023
74 Този коментар е премахнат от модератор.
75 Този коментар е премахнат от модератор.
76 Всъщност
До коментар #51 от "000013":
Аз съм експертен оценител по визия и тромпетиране. За съжаление дъщеря ти не я бива и в двете, макар че на задна е страшна. Разказваше ми, че ти така си я научилКоментиран от #85
10:48 11.09.2023
77 Този коментар е премахнат от модератор.
78 Този коментар е премахнат от модератор.
79 Скит
До коментар #67 от "Девойката е красива българка":
Кога по времето на бай Тошо се лансираха руснаци или други чужденци? Продажниците повтарят като папагали без да мислят.11:29 11.09.2023
80 българин
До коментар #71 от "съседа":
как ли пък не ще чистя на милионерите туй да не е скрита камера12:17 11.09.2023
81 Ком
Не трябва да се превръщат в бандеровци и хитлеристка. Момичето си е достатъчно хубаво.
12:50 11.09.2023
82 Диамантената ръка
Коментиран от #83
13:24 11.09.2023
83 ...
До коментар #82 от "Диамантената ръка":
Важен е произхода на бащата, презиме и фамилия са бащините имена, не на майката.Коментиран от #89
13:51 11.09.2023
84 Владимир Путин (Шеломов)
14:12 11.09.2023
85 000013
До коментар #76 от "Всъщност":
Е щом казваш че си експерт зачислен имаш много опит в "тромпетирането" с много тромпети за да можеш да дадеш експертна си оценка !За визия незнам защото не те вижда ( а сигурно е по-добре така) инемога да коментирам .
14:39 11.09.2023
86 Не знае нашите поговорки
Нека въпросната "мис" знае нашата поговорка: "Хубавите ябълки прасетата ги ядат."
16:53 11.09.2023
87 българин
До коментар #59 от "умен и образован":
нито е за браво нито е за поздравления а ти ама никак не си умен още повече образован17:22 11.09.2023
88 Жоро
17:44 11.09.2023
89 Този коментар е премахнат от модератор.
90 Дика
До коментар #69 от "Българин":
Грозна не е определено, пък и украинка не е.17:47 11.09.2023
91 Гад Заяви
1. Майка българка и според родовата традиция - децата са българи.
2. Второ т.н. украинци не са народ, а изкривена етнонимика на средновековните българи с държавност отпреди 1000 години.
3. Колко е евреин един "украинец", е спорно. Може да е юдей, но това са по народност древни българи, чиято религия е била насилствено сменена, или пък поради изгода след разпада на СССР. Това че е избягал в Израел поради финансово-икономически изгоди не го прави евреин. Изобщо евреите са недоказана народност, не се знае кои са истинските евреи. А тяхното етническо начало започва с древните българи-хиксоси.
Така че тая мацка си е чиста българка, откъдето и да я подхванеш.
20:53 11.09.2023
92 Калбо
Колкото и да не ми харесват фашистките управници от Украйна но момичето няма нищо общо с тях тя е мис България
06:53 12.09.2023
93 Супер
Дано не доживее другия 🙂
14:03 13.09.2023
94 Българка
16:33 13.09.2023