Мохамед Салах: Искам Реал Мадрид на финала, Ман Сити е много тежък съперник

• мохамед салах-
  • ливърпул-
  • реал мадрид-
  • манчестър сити

Предпочитам Реал, защото загубихме финал от тях и се надявам да получа възможност за реванш

Мохамед Салах: Искам Реал Мадрид на финала, Ман Сити е много тежък съперник - 1

Звездата на Ливърпул Мохамед Салах жадува реванш срещу Реал Мадрид на финала в Шампионска лига. Мърсисайдци достигнаха до мача за трофея след победа и на реванша срещу Виляреал с 3:2 и общ резултат от двата мача 5:2, а в другия полуфинал тази вечер ще спорят Реал Мадрид и Манчестър Сити.

Салах и Ливърпул загубиха финала от Реал през 2018 година и сега египтянинът се надява да получи шанс да вземе реванш.

"Ако трябва да бъда честен, искам Реал Мадрид. Сити е много тежък съперник, играхме няколко пъти с тях през сезона. Но лично аз предпочитам Реал, защото загубихме финал от тях и се надявам да получа възможност за реванш", каза Салах пред BT Sport.

"Беше трудно през първото полувреме срещу Виляреал, но на почивката си казахме някои неща и през втората част показахме, че сме топ отбор. Продължаваме битката за четири трофея, защо да не ги спечелим всичките", каза още Салах.