Малдини към Спалети: Вече спечелихте титлата, какво по дяволите искате? (ВИДЕО)

• милан-
  • паоло малдини-
  • серия а-

В крайна сметка неаполитанците загубиха мача с разгромното 0:4

Малдини към Спалети: Вече спечелихте титлата, какво по дяволите искате? (ВИДЕО) - 1

Старши треньорът на Наполи - Лучано Спалети, и техническият директор на Милан - Паоло Малдини, изпаднали в словесен конфликт по време на почивката на мача от 28-ия кръг на Серия “А” между двата отбора, предава журналистът Джанлука ди Марцио.

Ситуацията станала на почивката на срещата, когато преди да излезе за второто полувреме, Спалети се оплакал на съдията за жълтия картон, получен от Станислав Лоботка. На тази гледка попаднал Малдини, който започнал да вика по треньора на неаполитанците.

„Господине, изнервен сте, но вече спечелихте титлата, какво по дяволите искате?“ казал спортния директор на отбора от Милано.

Първоначалната информация гласеше, че Спалети не харесал жестовете, с които нападателят на Милан - Леао, отпразнува първия гол, отбелязан в 17-ата минута на мача, когато португалецът направи неприлична физиономия с ръце на бузите си и изплезен език. Треньорът на Наполи обаче поясни, че спорът е възникнал заради картона на Лоботка.

В крайна сметка неаполитанците загубиха мача с разгромното 0:4, но запазиха респектиращата си преднина от 16 точки пред втория Лацио, а Милан си взе глътка въздух, прекратявайки негативната си серия от три поредни мача без победа.