Доналд Тръмп
Републиканският кандидат за Белия дом коментира чувствата си към президента на Русия.
“ Медиите казват, че Тръмп обича Путин... Аз не обичам и не мразя. Ще видим какво ще се получи. Може би ще имаме добри отношения. Може да имаме ужасни отношения, а може би ще е нещо по средата. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 гост
Коментиран от #7
11:25 03.04.2016
2 ЧСКМ
12:07 03.04.2016
3 Гост
12:08 03.04.2016
4 БЪДЕЩЕ
И рече Господ: Ще изтребя от лицето на земята човека, когото създадох, - човеци, зверове, влечуги и въздушни птици, - понеже се разкаях, че ги създадох.
Прочете това, покажете го по медиите, кажете го на всички и дано го прочетат и тези който създават това на земята!
Помнете това дето е написано там е истината и помнете че ако не се спре, това ни чака!!!
12:44 03.04.2016
5 гост
15:56 03.04.2016
6 Guinness
Президента отива в САЩ на посещение и страната му започва война!? Не е ли странно? Явно чичо Сам е дал "зелена светлина" на азерите да атакуват, но този път номера няма да мине!
17:36 03.04.2016
7 Guinness
До коментар #1 от "гост":
Точно! Платените ти цъкат минусчета но си 1000% прав!17:39 03.04.2016
8 Гост
Тия си го търсят атома от всякъде , дано дебелия дръпнат непукист направи нещо по въпроса .
21:25 03.04.2016