Националният авиопревозвач на Великобритания „Бритиш Еъруейс” (British Airways) предприе вътрешно разследване, след като се появи информация, че стюардеса на компанията е предлагала секс на пасажери, а освен това е продавала бельото си.
Таблоидът The Sun съобщи, че стюардеса на „Бритиш Еъруейс” е предлагала сексуални услуги между полетите, публикувала е еротични и провокативни снимки в униформа в социалните мрежи, а освен това е продавала бельото си. Fox News предаде, че компанията проверява и информация, че стюардесата е продавала тялото си и по време на полети.
Жената, чиято самоличност все още не е известна, е имала и интимни отношения със свои колеги. В интернет е качвала свои снимки и е изразявала готовност да предложи „забавление за възрастни” по време на полет. Неидентифицираната жена е взимала 40 долара за чифт бельо, но след това нещата ставали по-скъпи. Британският авиопревозвач обяви, че е започнал разследване.
„Очакваме най-висок стандарт на поведение от всички наши колеги по всяко време и разследваме информацията”, обявиха от компанията. Източник от „Бритиш Еъруейс” заяви, че въпросната дама очевидно е проституирала и е използвала направените на борда еротични снимки в униформа, за да си намери клиенти. Друг служител на авиокомпанията пък предположи, че стюардесата си изкарвала допълнителни доходи заради икономическите трудности, свързани с коронавирусната пандемия. Авиосекторът е един от най-тежко засегнатите.
Коментиран от #32
-3 +161
-22 +27
🐖🦢🐖🦢🐖🦢🐖
Коментиран от #22, #23
-14 +99
Коментиран от #10
-3 +127
-3 +98
И то само защото са... Социалисти..
-44 +13
-35 +19
-11 +77
До коментар #5 от "Прекрасно":
Но не коментираме .. Розовите прашки на "стюардесите" и "пилотите" на дронове...от ПОЗИТАНО и ДУНДУРКОВ 2!
-25 +16
Коментиран от #15
-7 +62
-4 +25
-1 +22
-0 +65
До коментар #11 от "Един":
Ли говориш или...за БЪЛГАРИТЕ, НАСИЛСТВЕНО СТАНАЛИ.. "МАКЕДОНЦИ" ..ПО НАРЕЖДАНЕ ОТ БКП?!!
-13 +11
-1 +20
-10 +9
-8 +16
-0 +9
-3 +12
-1 +20
До коментар #4 от "Ерекция Кочева":
Той продава народа си не тялото си!
-3 +11
До коментар #4 от "Ерекция Кочева":
Днес ще ти намалят надницата. Закъснял си с две минути, и са те изместили чак на четвърто място. Позор! Да те бие по бързина дори КОЗЛОДУЙ!
-0 +6
-1 +14
-1 +10
-0 +11
-2 +5
Коментиран от #29
-1 +1
До коментар #28 от "Ейприл":
Неграмотният си ти - турбини ти дуат у чутурата, па акъл и грамотност тръгнал да раздава... :))
-0 +0
-0 +1
-0 +0
До коментар #1 от "Нищо лошо няма":
ВДИГА САМОЛЕТА.
-0 +0
-0 +0