• 2:1-
  • efbet лига

Ботев Враца зарадва феновете си с триумф над Славия - 1
Кадър: Diema sport

Отборът на Ботев Враца победи този на Славия с 2:1 в мач от последния 26-и кръг в редовния сезон в efbet Лига.

Попадението за врачани отбеляза Юлиан Ненов в 21-ата минута, като само няколко минути преди това разтресе напречната греда над Кръстев. В 70-ата минута Гьоко Зайков засече топката с глава след хубаво центриране от ъглов удар на Добрев, за да изравни.

В самия край на двубоя резервата Виктор Василев със страхотен удар донесе победата на врачани.

Изходът от двубоя пък гарантира на феновете Вечно дерби между ЦСКА и Левски през следващата седмица, тъй като Славия остава на шесто място в редовния сезон и не може да изпревари "сините", които остават на петото място.