-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 zeus
Коментиран от #15
16:37 29.03.2021
2 честен ционист
16:38 29.03.2021
3 Трогателно
Коментиран от #61
16:39 29.03.2021
4 Един
16:40 29.03.2021
5 Просто човек
16:40 29.03.2021
6 хах
16:40 29.03.2021
7 гадно
16:40 29.03.2021
8 КОТарАК
16:41 29.03.2021
9 Последния Софиянец
16:41 29.03.2021
10 Петър
16:41 29.03.2021
11 Мой
16:42 29.03.2021
12 324
16:42 29.03.2021
13 случаен
16:42 29.03.2021
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Българин
До коментар #1 от "zeus":
Щом комунягите отсега вият на умряло значи Баце пак ще ги треска на изборите в неделя ...16:44 29.03.2021
16 Тикво
16:45 29.03.2021
17 Изключително
16:46 29.03.2021
18 Ще му ядете,, тортата,,
16:47 29.03.2021
19 БОКО МАЧКА МЪДE
16:48 29.03.2021
20 Мда
16:48 29.03.2021
21 Деси Атанасова
16:49 29.03.2021
22 Не намесвай
16:50 29.03.2021
23 ПКП
16:53 29.03.2021
24 НАГЛИТЕ
16:53 29.03.2021
25 хъхъ
16:53 29.03.2021
26 Гост
16:54 29.03.2021
27 Съда
16:57 29.03.2021
28 Тото
16:58 29.03.2021
29 Azz
16:59 29.03.2021
30 !!!?
Коментиран от #42
16:59 29.03.2021
31 SH BG
Сигур' джипката се е скапала от търкаляне по дупките на "магистралите" Му, и се е скрил от маргиналите в "зайчарника"... :::)))
Ха, ха, ха... :::)))
17:00 29.03.2021
32 Гост
17:00 29.03.2021
33 Този коментар е премахнат от модератор.
34 Практикер
17:06 29.03.2021
35 ВИЖ..
НАРОДА.НЕ Ще ДУХНЕТЕ СВЕЩИЧКАТА. НА ТОРТАТА СЕДВАЩИЯТ ПЪТ. ПОМИСЛЕТЕ РАЗКАЙТЕ СЕ. ЗАЩОТО ВЪЗМЕЗДИЕ
ИМА. ИМА ПО ГОЛЯМА СИЛА ОТ
ВАС. ВИЕ СТЕ ПРАШИНКА ОТ ВСЕЛЕНАТА. ДОБРИТЕ ХОРА СА ПОВЕЧЕ ОТ МОШЕНИЦИТЕ.
17:07 29.03.2021
36 Ники
17:07 29.03.2021
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 яку
17:16 29.03.2021
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 Ицо
17:21 29.03.2021
42 Викаш пак
До коментар #30 от "!!!?":
Путин е виновен. От Кремъл управлява дрона на Радев ,който бръмчи край НСО и пълни чекмеджетата с кюлчета и пачки.17:22 29.03.2021
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 Внук със суджук
Деси,Деси от къде си и за къде си ?!
17:26 29.03.2021
45 Деса поетеса
17:29 29.03.2021
46 Смях
17:30 29.03.2021
47 Това, не, са най мразените, внучета
17:36 29.03.2021
48 Деса
17:44 29.03.2021
49 Голяма игра
17:50 29.03.2021
50 Кака Мара
18:01 29.03.2021
51 Киро Жарта
18:19 29.03.2021
52 Госпожа, циганката,
18:23 29.03.2021
53 Next
18:24 29.03.2021
54 Behemoth
Коментиран от #62
18:28 29.03.2021
55 Гост
Коментиран от #57
18:40 29.03.2021
56 Тоя ГАД
19:59 29.03.2021
57 Този коментар е премахнат от модератор.
58 До ГОСТ...
20:01 29.03.2021
59 Няма БОГ Деси!
Коментиран от #60
20:06 29.03.2021
60 НАТО НИ БРАНИ...ЕС НИ ХРАНИ
До коментар #59 от "Няма БОГ Деси!":
ЕВАЛА БАЦЕ...ГОЛЕМ СИ...НАРОДА Е С ТЕБ......20:22 29.03.2021
61 Явно
До коментар #3 от "Трогателно":
Изродите са пред вратите някои да е отишам пред тяхните врати Идват избори Като не са доволни да изпрезнеят да откажат наркотика и да спечелят изборите20:22 29.03.2021
62 НАТО НИ БРАНИ...ЕС НИ ХРАНИ
До коментар #54 от "Behemoth":
ЕВАЛА БАЦЕ.....ГОЛЕМ СИ...УСПЕХ НА ИЗБОРИТЕ И ББ4....20:25 29.03.2021
63 Другия с коня
21:49 29.03.2021
64 Уйке
21:51 29.03.2021
65 Уфффф
22:22 29.03.2021
66 твърде вероятно
22:49 29.03.2021
67 Процесор Вучков
00:32 30.03.2021
68 Banderas
01:30 30.03.2021
69 Този коментар е премахнат от модератор.
70 фен 2
Повече от унизително е един депутат да няма понятие от правопис!!!"!ИМЕНИЦИ" СЕ ПИШЕ С ДВЕ "Н"!!!!!
08:25 30.03.2021
71 Този коментар е премахнат от модератор.
72 Нищо не разбиращ
10:44 30.03.2021
73 pop
11:14 01.05.2021
74 фори
Май работи камерирека там.
То за друго и не става.
А някоя гола снимчица на масата няма ли да качи, да може ДАПаджиите и ТИРаджиите да оплакнат окото? Пък и ша вдигне изборната активност!
13:54 29.09.2022