Роналдо не се спира - вкара нови два гола при класика на Ал-Насър

• ал-насър-
  • кристиано роналдо-
  • ал-ахдуд

Ал - Насър завоюва ценни три точки след успех с класическото 3:0 срещу тима на Ал - Ахдуд

Роналдо не се спира - вкара нови два гола при класика на Ал-Насър  - 1
Снимка: Twitter

Отборът на Ал-Насър завоюва ценни три точки след успех с класическото 3:0 срещу тима на Ал-Ахдуд в среща от 14-ия кръг на СПЛ на Саудитска Арабия. Усехът остави Роналдо и компания само на точка зад лидера Ал-Хилал.

Въпреки сериозния резултат успехът не дойде лесно за домакините. Сами Ал - Нажей откри рано в 13-та минута, но след това двата отбора заиграха равностойно и доста дълго време срещата стоеше с неизяснен изход.

Така се стигна до последния четвърт час на срещата, когато голямата звезда на Ал - Насър - Кристиано Роналдо изригна с два гола. Първият отбеляза в 77-ата минута, а вторият съвсем скоро в 80-ата минута.

Това бе пета поредна победа за играчите на Ал - Насър, които стоят уверено в битката за титлата и за момента изглежда, че ще бъдат много сериозен претендент за нея. Ал - Ахдуд от своя страна записа четвърта загуба в последните си пет мача и по всичко личи, че ще има големи проблеми с оцеляването.