Първата ракета на българския тенис Григор Димитров смята, че има добри шансове срещу световния номер 1 в мъжкия тенис Новак Джокович. Двамата ще се срещнат на 1/4-финалите в Пекин утре сутринта българско време, като нашето момче има да си връща на сърбина за загубата на 1/2-финалите. на Уимбълдън. "Джокович винаги играе на добро ниво тук, в Пекин, но същевременно аз мисля, че имам добри шансове срещу него" обяви хасковлията след победата си над Пабло Андухар днес. "Тренирах доста добре и направих стабилна подготовка преди последната част от сезона. Развълнуван съм просто да изляза на корта и да изиграя този мач. Ще дам всичко от себе си, разбира се", добави той в краткото интервю след мача. Това ще бъде шести сблъсък между сърбина и българския тенисист, като до момента нашето момче има една победа над противника си. Мачът ще се състои в петък в 07:30ч. българско време.
Отидете към основна версия
2 Октомври, 2014 18:59 1 167 0