Кола уби дете на паркинг във Варна. Тежко произшествие е възникнало следобяд, съобщиха от пресцентъра на полицията ни в Морската ни столица.
Загиналото този следобед дете във Варна е на 5 години, разкри „Блиц“.
Според първоначалната информация, автомобил с чуждестранна регистрация е блъснал дете на паркинг пред ресторант, намиращ се в Морската градина. Детето е загинало на място.
Изясняват се причините около инцидента. На място текат действия по разследване на обстоятелствата, довели до възникване на произшествието.
Жестокият инцидент провокира отново острото негодувание на варненци, които от години се борят с местната администрация достъпът на автомобили в Морската градина да бъде напълно забранен. Въпреки че в конкретния случай произшествието на станало на паркинг, а не на алея, хората са категорични, че коли нямат място в парка.