Макар да са минали само няколко дни от началото на 2020-та година, вече се сбъдна едно от пророчествата на феномена Божидар Караджов. В своята прогноза за настъпилата година той предрече, че през следващите 365 дни предсрочни избори са заложени кармично.
"Но до тогава Борисов ще смени двама министри. Вътрешното разцепление в БСП ще продължи. На следващите избори в парламента ще влязат ГЕРБ, БСП, партията на Слави Трифонов, ДПС, ВМРО", каза още той.
Миналия петък Нено Димов подаде оставка като министър на околната среда и водите заради кризата с водата. Той дори се сдоби и с обвинения заради създалата се ситуация. На негово място бе предложен Емил Димитров - Ревизоро, който вече положи клетва пред депутатите.