Номер 1 в женския тенис Серина Уилямс обяви, че се чувства ужасно болна и изрази надежда, че до утрешния финал на "Ролан Гарос" ще има сили да излезе на корта и да победи. Американката се справи с Тимеа Бачински снощи с 4:6, 6:3, 6:3, а утре излиза срещу екзекуторката на Мария Шарапова и Ана Иванович - Лусие Шафаржова. "От третия кръг съм с грип и става все по-зле. Дано се оправя за финала. Никога не съм се чувствала толкова болна. Страхотно е да бъда на финал тук, в Париж, защото този град означава много за мен. Не очаквах да победя на полуфинала, но ще дам всичко в битката за титлата", заяви Уилямс.
Отидете към основна версия
5 Юни, 2015 11:33 1 382 0