Шампионите катастрофираха тежко в Тексас (ВИДЕО)

• сан антонио-
  • голдън стейт-
  • леброн джеймс

Голдън Стейт вкара рекордно малко точки срещу Сан Антонио и загуби Дреймонд Грийн

Снимки: БТА/АР

Шампионът в НБА Голдън Стейт изигра един от най-слабите си мачове за последните 5 години и логично отстъпи със 75:89 пред Сан Антонио като гост. Това обаче не бе единствената неприятна новина за "войните", след като най-добрият защитник в тима Дреймонд Грийн напусна контузен през втората четвърт.

В негово отсъствие ЛаМаркъс Олдридж се възползва максимално и реализира 33 точки за Сан Антонио, като 18 от тях дойдоха в заключителната четвърт на двубоя. Въпреки това гостите не се дадоха без бой и макар да изоставаха с 16 точки в един момент от мача, в началото на последната четвърт поведоха с 63:61.

Тогава обаче дойдоха минутите на Олдридж, който сам изведе Сан Антонио до победата.