-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и важните лични теми ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да Ви донесе колебание или усещане, че някой не е напълно откровен с Вас. Вместо да прибързвате със заключенията, оставете ситуацията да се развие естествено. Следобедът носи повече яснота, красиви емоции и усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за доверителни разговори и време с човек, който Ви носи спокойствие.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно и ще Ви подтиква към нови идеи, разговори и различни гледни точки. Сутринта може да се почувствате раздвоени между практични задължения и желание за повече свобода. Денят е чудесен за обучение, срещи и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Привечер атмосферата става по-топла и приятна за лични разговори. Късно вечерта избягвайте да се натоварвате с чужди проблеми.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и бъдещите цели ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през целия ден. Сутринта е възможно да се наложи да балансирате между лични желания и професионални ангажименти. Денят ще върви по-леко, когато не се опитвате да контролирате всяка подробност. Следобедът носи повече стабилност и усещане, че нещата постепенно се подреждат. Вечерта е добра за спокойствие и заслужена почивка.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и общите идеи ще бъдат особено важни за Вас днес. Ще се чувствате добре сред хора, които гледат позитивно на живота и Ви дават свобода да бъдете естествени. Сутринта може да възникне кратко напрежение около планове или разминаване в очакванията. Следобедът обаче носи повече лекота, вдъхновение и приятни изненади. Вечерта е подходяща за споделени преживявания и разговори до късно.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще изискват повече спокойствие и дистанция от чуждите емоции. Денят е подходящ за работа зад кулисите, размисъл и подреждане на лични приоритети. Сутринта може да се почувствате раздвоени между желание за действие и нужда от почивка. Следобедът ще донесе повече яснота и възможност да видите ситуацията от различен ъгъл. Вечерта е добра за тиха атмосфера и хора, пред които можете да бъдете себе си.
Везни (24.09 - 23.10)
Днешният ден е по-личен и наситен с различни емоции и впечатления. Сутринта може да почувствате колебание между желанието за хармония и необходимостта да защитите позицията си. През деня ще Ви бъде по-лесно да намирате красиви решения и да изглаждате напрежение в отношенията. Привечер Ви очакват приятни разговори и усещане за повече близост. Късните часове не са подходящи за прекалено тежки размисли.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните въпроси ще изискват вниманието Ви още в началото на деня. Сутринта е подходяща за подреждане на задачи, финансови теми и ясни решения. Възможно е някой да Ви изненада приятно с подкрепа или полезна идея. Следобедът носи повече спокойствие и възможност да се почувствате сигурни в избора си. Късно вечерта е добре да си дадете повече време за почивка и тишина.
Лъв (24.07 - 23.08)
Разговорите ще играят важна роля за настроението и решенията Ви днес. Ще успявате лесно да привличате внимание с увереното си присъствие и естествения си чар. Сутринта е възможно да се появи кратко напрежение около планове или различни мнения. С напредването на деня атмосферата ще стане по-лека и вдъхновяваща. Вечерта е чудесна за срещи, приятелски разговори и приятни изненади.
Рак (22.06 - 23.07)
Личната Ви увереност постепенно се засилва и ще Ви помогне да се почувствате по-уверени и по-свързани със собствените си нужди. Денят е подходящ да обърнете внимание на дома, близките хора и личния комфорт. Сутрешните часове може да донесат колебание между задължения и желание за спокойствие. Следобедът ще Ви помогне да намерите по-добър баланс и да внесете хармония в отношенията. Вечерта носи уют и приятно усещане за близост.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Настроението Ви ще бъде по-живо и вдъхновяващо, особено когато сте сред хора, които умеят да Ви карат да се усмихвате. Денят е чудесен за творчество, срещи и занимания, които Ви носят удоволствие. Сутринта може да усетите известно напрежение около личен избор или неясна ситуация. Следобедът обаче ще внесе повече лекота и приятни емоции. Вечерта е подходяща за романтика, музика и красиви разговори.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм на деня ще Ви помогне да се справите успешно с натрупаните задачи. Сутринта е подходяща за работа, организация и решения, които изискват повече внимание към детайлите. През деня може да се появи интересна идея или неочаквана помощ от човек, на когото не сте разчитали. В отношенията ще търсите повече сигурност и искреност. Късно вечерта избягвайте тежки разговори и ненужно връщане към стари теми.
Овен (21.03 - 20.04)
Понеделникът ще изисква повече внимание към отношенията и начина, по който общувате с околните. Сутринта може да Ви постави пред избор между личните желания и нуждите на друг човек. Вместо да бързате с реакциите, дайте си време да чуете и другата гледна точка. Следобедът носи приятни изненади и възможност за по-леко и искрено общуване. Вечерта е подходяща за спокойни разговори и възстановяване на вътрешния баланс.
Коментари
1 Този коментар е премахнат от модератор
2 Този коментар е премахнат от модератор
3 Шерлок Холмс
10:18 28.04.2022
4 Този коментар е премахнат от модератор
5 Този коментар е премахнат от модератор
6 Този коментар е премахнат от модератор
7 Този коментар е премахнат от модератор
8 man_out
11:05 28.04.2022
9 Пак самопрецакани
11:13 28.04.2022
10 Не глава, а бидон
До коментар #7 от "Дядо Либен":
От Азербайджан в бидони? И азерската и американската е руска газ чрез суарови сделки.11:17 28.04.2022
11 7777777
11:57 28.04.2022
12 ИВАН
12:17 28.04.2022
13 Александър Николов
12:17 28.04.2022
14 Дидо
12:46 28.04.2022
15 Този коментар е премахнат от модератор
16 ааа
13:22 28.04.2022
17 Българите с тези управници
13:31 28.04.2022
18 Дългият
13:35 28.04.2022
19 ДДД
13:35 28.04.2022
20 ДДД
13:37 28.04.2022
21 ВЪЗМУТЕН
Нали някой в началото бе казал тук, че страшно няма ,имаме контрагент който ще плати в рубли
Кой се интересува от договори, щом той върти кранчето
13:41 28.04.2022
22 бай ШИЛИ
До коментар #15 от "Бай Благой":
А байно, не те разбрах,... коя валута трябва да се позсва, нали е война, за какви договори говоришКак и защо другите намират и плащат в рубли и имат газ
13:58 28.04.2022
23 Възмутен
14:28 28.04.2022
24 Кирчо съм
Коментиран от #37
14:51 28.04.2022
25 Гласували за замразяване
До коментар #15 от "Бай Благой":
Незаконно е замразяване достъпа до сметките на собственика, те са част от договора. Иска ли купувача продължаване на договора, то плаща по сметки на продавача. Валутата е условност, щом няма промяна в цената. Изгубихме крайния срок за продължаване на договора, то условията се променят.14:58 28.04.2022
26 Бивш левскар
15:10 28.04.2022
27 Този коментар е премахнат от модератор
28 El gaZo
16:08 28.04.2022
29 Вабис
17:15 28.04.2022
30 Този коментар е премахнат от модератор
31 Този коментар е премахнат от модератор
32 Йеронимус БОШ
19:01 28.04.2022
33 сороснерес
19:14 28.04.2022
34 незнайко
20:39 28.04.2022
35 ANONIMEN
21:11 28.04.2022
36 дада
21:13 28.04.2022
37 kkk
До коментар #24 от "Кирчо съм":
Просто дойдоха ЗАПОВЕДИТЕ от Козяк- това се случи... Сега следва интересното- Полша ще купува газ от Швабия, а Газпром "леееекичко намекнаха", че при подобни схеми е напълно възможно да намалят доставките със съответният обем. Сега Швабия трябва да купува 30млн/м3 повече всеки ден за да ги продава после на Полша- има реален риск Газпром да откаже доставката на увеличените количества...21:15 28.04.2022
38 kkk
До коментар #15 от "Бай Благой":
Записвай си:Промените НЕ КАСАЯТ валутата- и вчера, и утре ще плащаме в $ или €. Променят се технически дреболии:
- банката получател на парите
- специалната сметка от която служебно се обменя валутата в рубли и се дава на Газпром
- валутният курс е проблем само на Газпром- НЕ Е НАШ ПРОБЛЕМ
За купувачите промяна реално НЯМА- даваш едни пари, получаваш газ. Разликата е там, че парите сега ще постъпват ДИРЕКТНО в Русия и никой не може да им ги вземе. Съвсем реално над 70% от блокираните $300млрд. са пари от ЕС плащани за газ и петрол, влезли са в европейски банки и една част от парите са отишли в Русия, а другите са пренасочени към сметки тип "държавен резерв"... Сега всичко ще влиза директно в Русия и европейските банки няма да могат да оперират с тези средства и няма да могат да ги откраднат... Щото "блокирани $300млрд." просто НЯМА, те са буквално ОТКРАДНАТИ и това е съвсем официално заявено от ФАЩ...
21:27 28.04.2022
39 Сашо
07:38 29.04.2022
40 Аз от България
Коментиран от #43
08:06 29.04.2022
41 Този коментар е премахнат от модератор
42 Този коментар е премахнат от модератор
43 ТОЧНО
До коментар #40 от "Аз от България":
И с тези 70 лв, какво стана ,.. агнешко по 22 лв, литър бензин до 3,50 лв и т.н.Стана същото както едно време, с 5 лв увеличение на РЗ / по ТЖ време било /, с тези 5 лв минаваш в по-горна графа на таблицата за ДОД, дават ти 5 лв увеличение , а удържат 8 лв
08:41 29.04.2022
44 най-накрая
09:37 29.04.2022
45 Ал Тъпоне
09:58 29.04.2022
46 Бат Мишо
10:58 29.04.2022
47 Бат Мишо
Арсенал е най голямото и най печелившо предприятие в територията с 12 000 работници и работи изцяло АБСОЛЮТНО НЕЗАКОННО с руски патенти за сплави и изделия 30 години подред
Или в българия говорим за закони САМО КОГАТО НИ ИЗНАСЯ
което ни прави най гадните продънени неблагодарни лицемери забиващи нож в гърба на освободителите си и на хората дарили и технологии и производства хранещи ни и до днес АЕЦ и Арсенал за разлика от демократичните самкаджийски бизнеси започнати с РМД та и крадени пари ОТ НАС НАРОДА
и КАКВО МИСЛИМ НИЕ НАРОДА ДА НАПРАВИМ
11:02 29.04.2022
48 Спиро
Утре ще решат, че с всеки кубик газ трябва да си купиш и Москвич на тройна цена.
Жалки хорица
08:19 30.04.2022