-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и темите, свързани с доверие и близост, ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да усетите нужда от повече дистанция и време за себе си. Денят е подходящ за спокойни занимания и разговори само с хора, на които наистина вярвате. Вечерта носи склонност към преувеличени емоции или прекалено високи очаквания в отношенията. Опитайте да запазите баланс между чувствата и реалността.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно, но днес ще предпочитате по-сериозни и смислени разговори пред шумните компании. Сутринта може да Ви се стори, че някой ограничава свободата Ви или не разбира гледната Ви точка. Вместо да спорите, потърсете по-спокоен начин да изразите мнението си. Вечерта носи по-силни емоции и риск от недоразумения заради различни очаквания. Добре е да не обещавате повече, отколкото можете да изпълните.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и професионалните теми ще изискват повече внимание през целия ден. Сутринта е възможно да почувствате натиск или необходимост да се съобразите с чужди правила и очаквания. Денят е подходящ за търпеливи действия и подреждане на важни задачи. Вечерта може да донесе напрежение между работата и личния живот. Не позволявайте на умората да определя тона на разговорите Ви.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и отношенията с хора, които споделят Вашите идеи, ще бъдат по-важни от обичайното. Сутринта е възможно да се почувствате разочаровани от нечие закъснение или липса на достатъчно ентусиазъм. Денят ще върви по-леко, ако не очаквате всичко да се случва според Вашия ритъм. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в разговорите. Оставете място за повече разбиране и чувство за хумор.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще Ви подтикнат да бъдете по-внимателни към собствените си граници и енергия. Сутрешните часове са подходящи за спокойна работа, размисъл и довършване на неща, които изискват концентрация. Денят не е подходящ за прибързани решения или прекалено емоционални разговори. Вечерта може да донесе напрежение, свързано с неизказани чувства или стари теми. По-добре е да дадете време на емоциите да се успокоят.
Везни (24.09 - 23.10)
Денят ще бъде по-личен и наситен с различни емоции и размисли. Сутринта може да почувствате дистанция от човек, от когото очаквате повече внимание или разбиране. Вместо да се затваряте в себе си, опитайте спокойно да изразите какво Ви тревожи. Вечерта носи по-силни реакции и желание всяка страна да бъде чута и оценена. Добре е да избягвате крайности и драматични изводи.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните задачи ще изискват повече внимание и търпение още от сутринта. Възможно е да се почувствате ограничени от чужди решения или забавяне на планове. Денят е подходящ за подреждане на финансови въпроси и довършване на започнати ангажименти. Към вечерта може да възникне напрежение около покупки, разходи или различни желания в семейството. Не е необходимо да угаждате на всички едновременно.
Лъв (24.07 - 23.08)
Хората около Вас ще бъдат по-чувствителни и по-лесно засегнати от думите Ви. Сутринта е добре да избягвате резки реакции или желание да налагате мнението си на всяка цена. Денят е подходящ за срещи, кратки пътувания и подреждане на планове. Вечерта носи повече напрежение в общуването и риск от недоразумения заради преувеличени очаквания. Спокойният тон ще Ви помогне да запазите хармонията.
Рак (22.06 - 23.07)
Периодът Ви дава повече яснота за собствените цели и помага да усещате по-ясно какво е важно за Вас и какво вече няма място в живота Ви. Сутрешните часове може да Ви натоварят с повече отговорности или с необходимост да се съобразявате с чужди изисквания. Денят е подходящ за подреждане на семейни или лични въпроси. Вечерта обаче може да донесе прекалено високи очаквания или разочарование в разговор с близък човек. Опитайте да не приемате всичко твърде лично.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Разговорите ще бъдат важна част от деня, но не всички хора около Вас ще бъдат готови за леко и непринудено общуване. Сутринта може да донесе по-сериозен тон или усещане, че някой е твърде критичен. Вместо да реагирате остро, опитайте да запазите спокойствие и чувство за мярка. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в личните отношения. Не давайте обещания под влияние на моментно настроение.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм и ясните правила ще Ви помогнат да се чувствате по-спокойни днес. Сутринта е възможно да се наложи да се съобразите с ограничения или чуждо настроение, което Ви натоварва повече от обичайното. Денят е подходящ за практични задачи и разговори, които изискват търпение. Към вечерта може да усетите напрежение между желанието за комфорт и натрупаните ангажименти. Добре е да си оставите време за почивка и тишина.
Овен (21.03 - 20.04)
Още в началото на деня може да почувствате, че околните очакват повече търпение и внимание от Ваша страна. Сутрешните часове са подходящи за спокойни разговори и внимателно планиране на задачите. Не е нужно да решавате всичко веднага или да поемате чуждите отговорности върху себе си. Вечерта може да донесе разминаване в очакванията с близък човек или напрежение около лични планове. Повече мекота в думите ще Ви помогне да избегнете ненужни спорове.
Коментари
1 Антикирчоикокорчо
Коментиран от #33
11:02 02.05.2022
2 геноцид
Коментиран от #9
11:03 02.05.2022
3 ами
11:03 02.05.2022
4 Еконтаджията плещи тъпизми
Коментиран от #15, #20
11:15 02.05.2022
5 Опомни се Българино !
11:24 02.05.2022
6 Кокорчо
11:24 02.05.2022
7 bgred
Коментиран от #51
11:28 02.05.2022
8 Този коментар е премахнат от модератор
9 Обективно
До коментар #2 от "геноцид":
Тия взеха че те чухаКоментиран от #43
11:33 02.05.2022
10 Другарю президент !
Коментиран от #13, #25, #39, #69
11:34 02.05.2022
11 Този коментар е премахнат от модератор
12 Този коментар е премахнат от модератор
13 Минчо
До коментар #10 от "Другарю президент !":
Не братчед, Радев не иска България да се въвлича във войната, може да помогнем с приютяваме на бежанци, хуманитарна помощ и д-р. но да не изпращаме оръжие, защото това не е като по филмите , нито е електронна игра. Войната мирише глад, мизерия, болести и човешки останки.Коментиран от #46
11:44 02.05.2022
14 Студопор
11:45 02.05.2022
15 лалала
До коментар #4 от "Еконтаджията плещи тъпизми":
Като е толкова лесно, защо ти не го направи, а? Май ти е по-лесно да заработваш копейки тролвайки навсякъде!Коментиран от #18
11:46 02.05.2022
16 Този коментар е премахнат от модератор
17 Факти
11:48 02.05.2022
18 Щото не се дупим
До коментар #15 от "лалала":
Нито на предишните нито на сегашните управници.11:49 02.05.2022
19 Този коментар е премахнат от модератор
20 И е впрегнал служителите си
До коментар #4 от "Еконтаджията плещи тъпизми":
Да манипулират анкетата.11:51 02.05.2022
21 Този коментар е премахнат от модератор
22 Този коментар е премахнат от модератор
23 Дом профсъюзите
11:59 02.05.2022
24 потърпевш
До коментар #8 от "Ти на чия страна си ?":
ТИ ОЧЕВИДЕЦ ЛИ СИ -ИЛИ ПРОСТО СИ ПОДОЧУЛ НЕЩО11:59 02.05.2022
25 Преднестровието вече е руски
До коментар #10 от "Другарю президент !":
Това е новата опорки на НАТО, но няма да стане.12:03 02.05.2022
26 Дика
12:26 02.05.2022
27 Ами...
12:31 02.05.2022
28 А ти,на чия страна си?
До коментар #8 от "Ти на чия страна си ?":
Ами за тия години САЩ в колко страни мародерстваха и убиваха хиляди невинни,жени,деца и т.н? А или това го забрави,много бързо!Русия си гледа интереса и собствената си сигурност!Ами ние,този разграден двор,с надупени задници,ние да му мислим!Айде сега ,ти кажи на чия страна си?12:47 02.05.2022
29 7777777
До коментар #8 от "Ти на чия страна си ?":
НЕ ЦИВИЛИЗОВАНИЯ СВЯТ, А САМО АНГЛОСАКСИТЕ И ЕС! ДРУГИТЕ СЕ ЗА РУСИЯ-КИТАЙ, ИНДИЯ, БРАЗИЛИЯ, АФРИКА, ЮЖНА АМЕРИКА!Коментиран от #34
12:50 02.05.2022
30 Този коментар е премахнат от модератор
31 Този коментар е премахнат от модератор
32 Този коментар е премахнат от модератор
33 Ники
До коментар #1 от "Антикирчоикокорчо":
ВСИЧКИ СА ГОЛЯМО НЕДОРАЗУМЕНИЕ В ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО ПРОСТО НИЕ СМЕ МАЛОУМНИЦИ ДЕТО ГИ ТЪРПИМ ОЩЕ.МНОГО ТЪП НАРОД СМЕ ТОВА Е ЗАТУЙ ЩЕ СТРАДАМЕ И ЩЕ СМЕ ПОСЛЕДНИ ВЪВ ВСИЧКО.13:03 02.05.2022
34 Как
До коментар #29 от "7777777":
Недей да разчиташ на подкрепа за русия от тези страни. Те не са от съветския блок че да са натоварени с идеология и носталгия по СССР. Там е само далавера и изгода.13:18 02.05.2022
35 Дългият
13:32 02.05.2022
36 Този коментар е премахнат от модератор
37 Психо Доктор
14:22 02.05.2022
38 Много гневна
Коментиран от #44
14:31 02.05.2022
39 123455
До коментар #10 от "Другарю президент !":
Комунистите,може да са всякакви,но тук ще ги подкрепя,да стоим далеч от случващото се. И не с най-голямата си наглост,Петков да ми дава наклонност,аз къде да си давам заплатата.14:59 02.05.2022
40 Козяк
15:07 02.05.2022
41 Народ
15:21 02.05.2022
42 Джамбазът
Алоу, юмрукът символизира единство.
Точилката символизира бой.
15:33 02.05.2022
43 геноцид
До коментар #9 от "Обективно":
Внимават в картинката , другарките и другари демократи :)))))))))))))))))16:17 02.05.2022
44 Хитлер
До коментар #38 от "Много гневна":
Помагаме на Украинците все едно са някакви висши същества , в същото време не стига че са на "гости" в нашата страна ами и част от тях се държат нагло и арогантно все едно сме им длъжни с нещо.Както вчера господин Каракачанов много правилно се изказа "Нашите самолети F16 отиват в Украйна.Ние плащаме ,а друг ще ги ползва.Ние нашата армия занемарихме и не искаме да поддържаме ,а ще поддържаме чужда армия."Коментиран от #49
16:46 02.05.2022
45 Niki
16:47 02.05.2022
46 Иван Василев
До коментар #13 от "Минчо":
И как да стане това бе братчет, като се свиваш в колибката от слама и се правиш че нищо не знам, нищо не чувам, нищо не виждам? Достойно поведение на герой!17:22 02.05.2022
47 5555
17:49 02.05.2022
48 Жоро
18:09 02.05.2022
49 Този коментар е премахнат от модератор
50 Жоро
Коментиран от #60
18:58 02.05.2022
51 Този коментар е премахнат от модератор
52 Димитър
20:01 02.05.2022
53 ФАТМАКА € ШАРЛАТАНИН!
Коментиран от #71
20:42 02.05.2022
54 БАДЖО
20:44 02.05.2022
55 Фен4е То
20:53 02.05.2022
56 маке
21:47 02.05.2022
57 Евгени
21:48 02.05.2022
58 Емо
Коментиран от #61
23:03 02.05.2022
59 Психо Доктор
04:11 03.05.2022
60 ФХДСНЬЬЬЬ
До коментар #50 от "Жоро":
АЗ НИТО ПЪРВИЯ ПЪТ, НИТО ВТОРИЯ(МАНДАТ) гласувах за него! Най-вече заради това, че си затвори очите за простото киро дето излъга за гражданството си! но за позицията му за Русия съм с него, а чичака дето си купи поста с 300хил. за кампанията на простото киро и нямало конфликт на интереси за него казва що за сбирщина са в това правителство. БОГ ДА ПАЗИ БЪЛГАРИЯ, МАЛОУМНИЦИ НИ УПРАВЛЯВАТ И ЩЕ НИ УПРАВЛЯВАТ.05:40 03.05.2022
61 ЗаЗ
До коментар #58 от "Емо":
За сега – дано и те не клекнат07:00 03.05.2022
62 Наблюдател
07:16 03.05.2022
63 ухаа
07:30 03.05.2022
64 11111222233
До коментар #8 от "Ти на чия страна си ?":
Ако джендърите са върха на цивилизацията, не желая такава цивилизация.07:44 03.05.2022
65 111122333
Как оценката на коментариите е антивоенна, а според ИИ на ФАКТИ повечето са за война ?
07:48 03.05.2022
66 Този коментар е премахнат от модератор
67 Хман
09:26 03.05.2022
68 El gaZo
12:37 03.05.2022
69 РАДЕВ
До коментар #10 от "Другарю президент !":
НА ТЕБ КОЯ ДЪРЖАВА Е ПО ВАЖНА ? В ТАЗИ КОЯТО СИ СЕ РОДИЛ , РАСНАЛ , УЧИЛ СЪЗДАЛ ПОКОЛЕНИЕ И УВАЖАВА РОДИТЕЛИ И РОДНИНИ , ИЛИ МИЛЕЕШ ЗА МОЛДОВА ? , НЕ СИ ЗАВИРАЙТЕ ПРЪСТИТЕ ДЕТО СКЪРЦАТ ВРАТАТА , ЗАЩОТО МОЖЕ ДА СЕ ПРЕЩИПЕТЕ И ЩЕ ВИ ОСТАНЕ БЕЛЕГ ЗА ПОКОЛЕНИЯ ЗА НАПРЕД , ОСТАВЕТЕ ГИ ТЕ ЩЕ СИ СЕ РАЗБЕРАТ ПО МЕЖДУ СИ , НАЗ НИ Е ЦЕЛТА НИЕ ДА НЕ СЕ ВЪВЛЕЧЕМ ВЪВ ВОЙНАТА , ЗАЩОТО ВЛЕЗНЕ ЛИ РУСКАТА МЕЧКА В НАШИЯ ДВОР , И ГОСПОД НЯМА ФА МОЖЕ ФА НИ СПАСИ !!!.🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬❤️❤️❤️❤️❤️❤️12:01 04.05.2022
70 РАДЕВ ,
12:03 04.05.2022
71 РАДЕВ
До коментар #53 от "ФАТМАКА € ШАРЛАТАНИН!":
ДА ТЕ КАЧА В САМОЛЕТА , МАЛКО ТАКА ДА ТЕ ПОВОЗЯ С НЯКОЛКО ЛУПИНГА В НЕБЕТО , ТОГАВА ЩЕ ВИДИШ КОЙ Е ФАТМАК И КОЙ ГЕНЕРАЛ , САМО ЧЕ ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАПАСИШ С 90 КГ. ПАМПЕРСИ И ПЛИКЧЕТА ЗА ПОВРЪ... , КАЖИМИ ИСКАШ ЛИ , ВИНАГИ СЪМ НА СРЕЩА , АКО ИМАШ ЖЕЛАНИЕ !!!🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬❤️❤️❤️❤️❤️❤️!!!.12:11 04.05.2022