-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките размисли и стремежът към смислени преживявания ще бъдат по-силни днес. Еньовден е прекрасен повод да обърнете внимание на връзката си с природата и на нещата, които Ви носят вътрешен мир. След 10 часа ще погледнете по-оптимистично на бъдещите си планове и възможности. По обяд разговор или среща може да Ви вдъхнови да направите важна крачка напред. Вечерта е добре да не позволявате на чуждо напрежение да помрачава доброто Ви настроение.
Водолей (21.01 - 19.02)
Работните и обществените ангажименти ще изискват повече внимание през по-голямата част от деня. Ще имате възможност да покажете увереност и добра организация в ситуация, която другите намират за сложна. Еньовден Ви напомня, че успехът е по-сладък, когато е съчетан с грижа за собственото благополучие. Следобедът носи възможност за полезен разговор или добра новина. Вечерта не позволявайте на дребни провокации да развалят настроението Ви.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и съмишленици ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите полезна идея или подкрепа от човек, който вижда ситуацията от различен ъгъл. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за вътрешния баланс и възстановяването на силите. Следобедът е подходящ за разговори, планиране и общи начинания. Вечерта е добре да избягвате напрежение, породено от чужди очаквания.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Спокойният ритъм ще бъде по-полезен за Вас от опитите да поберете прекалено много задачи в един ден. Сутринта е възможно да надцените времето или възможностите си. След 10 часа ще предпочитате повече уединение и време за размисъл. Еньовден е подходящ момент да се откъснете от ежедневието и да се насладите на природата или на любим ритуал за почивка. Вечерта може да Ви направи по-чувствителни към поведението на околните.
Скорпион (24.10 - 22.11)
След навлизането на Луната във водите на Вашия знак ще усетите повече увереност и желание да действате по собствен начин. Денят е подходящ за лични инициативи, важни разговори и решения, които отлагате от известно време. Празникът на билките носи символика на пречистване и обновление, която ще бъде особено близка до Вашето настроение. По обяд ще усещате подкрепа от хора, които разбират намеренията Ви. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено остри реакции.
Везни (24.09 - 23.10)
Сутрешните часове може да Ви накарат да се колебаете между различни желания или възможности. Добре е да не вземате прибързани решения, особено ако ситуацията не е напълно ясна. След 10 часа вниманието Ви постепенно ще се насочи към по-практични въпроси и теми, свързани със сигурността. Еньовден е прекрасен повод да се погрижите за собственото си равновесие и добро настроение. Вечерта носи по-силни емоции около финансови или лични въпроси.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви поглед ще Ви помогне да се ориентирате правилно в събитията през деня. Еньовден носи подходяща енергия за грижа за здравето, почивка и възстановяване на силите. След навлизането на Луната в Скорпион разговорите ще станат по-съдържателни и интересни. По обяд ще имате възможност да изясните важен въпрос или да получите полезна информация. Вечерта е добре да избягвате излишна критичност към себе си и към другите.
Лъв (24.07 - 23.08)
Някои събития днес ще Ви накарат да погледнете по-внимателно към собствените си чувства и потребности. Сутринта може да донесе известна раздразнителност заради прекалено много ангажименти или очаквания. След 10 часа ще предпочитате повече спокойствие и време в позната среда. Еньовден е чудесен повод да си дадете почивка от шума и да се насладите на природата или на любимите си занимания. Вечерта е добре да не приемате всяка чужда дума като предизвикателство.
Рак (22.06 - 23.07)
Настроението Ви ще бъде по-топло и сърдечно, а хората около Вас ще усещат това. Денят носи хубава възможност да се свържете с близки хора или да възстановите контакт, който е бил занемарен. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за себе си и към всичко, което носи вътрешно обновление. Следобедът е особено благоприятен за лични разговори и приятни преживявания. Вечерта избягвайте да се задълбочавате в теми, които пораждат излишно напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето в Рак насочва вниманието Ви към по-стабилни и практични цели. Сутринта е възможно да се появи желание да поемете повече, отколкото реално можете да свършите за деня. Следобедът ще бъде много по-продуктивен и ще Ви помогне да подредите приоритетите си. Еньовден е добър повод да отделите време за разходка, чист въздух или грижа за собственото си благополучие. Вечерта е подходяща за спокойствие и дистанция от чужди драми.
Телец (21.04 - 21.05)
Празникът на билките носи подходящо настроение за грижа за тялото, почивка и време сред природата. Денят започва с повече движение и задачи, които изискват внимание към детайлите. След 10 часа отношенията ще излязат на преден план и някой може да потърси по-активно Вашето мнение или подкрепа. Разговорите ще бъдат искрени и полезни, ако оставите място и за чуждата гледна точка. Вечерта носи по-силни емоции, затова запазете спокойствие в по-напрегнати ситуации.
Овен (21.03 - 20.04)
Еньовден ще Ви напомни колко важно е понякога да забавите темпото и да обърнете внимание на простите неща, които Ви зареждат с енергия. Сутринта може да донесе разминаване в очакванията или прекалено голям ентусиазъм по дадена тема. След навлизането на Луната в Скорпион ще предпочитате по-сериозни разговори и по-дълбоки теми. По обяд ще успявате лесно да намирате правилния подход в отношенията си. Вечерта е добре да избягвате борба за надмощие и ненужни крайности.
Коментари
1 Новинар
Коментиран от #6, #22
10:00 03.05.2022
2 Вампир
10:04 03.05.2022
3 TATAPA
Коментиран от #54
10:04 03.05.2022
4 честен ционист
10:05 03.05.2022
5 да го питат журналистите
10:06 03.05.2022
6 Косе Босе
До коментар #1 от "Новинар":
Не може и двамата да лъжат? Бойко мафията управлява 12 г и сме на този хал-всичко след него да мирише,и новите да ходят да му управят бакийте.Кой според теб може да създаде повече хаос-този който е яправлявал 12 г. Или този който е от 4 месеца в властта?-как мислиш.Следвай логиката и ще си отговориш по-точно!!!Коментиран от #18, #29, #55
10:10 03.05.2022
7 Тиквата е
10:10 03.05.2022
8 Гласове от зайчарника в Банкя
Коментиран от #11, #23
10:13 03.05.2022
9 Този коментар е премахнат от модератор
10 Електра
10:15 03.05.2022
11 Пак тиквата
До коментар #8 от "Гласове от зайчарника в Банкя":
То какво ли не беше, южен поток, турски поток, балкански поток, кой плаща, кой не плаща, снимки та да са пратят на Путин че се строи......Хайде да спра с много точие.10:18 03.05.2022
12 Мислят еднакво
10:19 03.05.2022
13 теодор
Коментиран от #30
10:19 03.05.2022
14 Човек
10:19 03.05.2022
15 Буратино
10:22 03.05.2022
16 ivanov
10:22 03.05.2022
17 И двамата са пълни таратайки
10:24 03.05.2022
18 Новинар
До коментар #6 от "Косе Босе":
Въпросът е че и двамата лъжат. Трябва ли да чакаме и ПП да създават хаос 12 години. И аз не очаквах че за толкова кратко време ще излязат толкова некомпетентни.10:26 03.05.2022
19 Тиквата е
Коментиран от #24
10:32 03.05.2022
20 Електра
10:35 03.05.2022
21 Спор не може да има
Коментиран от #25
10:36 03.05.2022
22 Ало, ало
До коментар #1 от "Новинар":
Ако това, което си написал го имаше като опция смятам, че щеше да събере най-много гласове. Затова не гласувам за нито един отговор.10:38 03.05.2022
23 Ехе събуди се
До коментар #8 от "Гласове от зайчарника в Банкя":
Я прочети поне заглавието.10:39 03.05.2022
24 Хи хи
До коментар #19 от "Тиквата е":
Василев е съдебно доказан КРАДЕЦ и по точно " много умен МОШЕНИК" ! Решението на съдът по отношение на Тиквата е съвсем друг , това с лъжата е ваша интерпретация .Коментиран от #26, #28
10:43 03.05.2022
25 добре
До коментар #21 от "Спор не може да има":
А за крадците какво ще кажеш ?Един път крадец , цял живот КРАДЕЦ !Коментиран от #27
10:44 03.05.2022
26 до хилещия се
До коментар #24 от "Хи хи":
Интерпретация на съдебно решение? ех тези герберасти. Тиквата сигурно е десидент малтретиран от Тодор Живков. Деда му убит от комунисто? ако беше така нищо повече от шофьор на каруца нямаше да е тиквоний. Плюе комунистите, документирано е напуснал службите защото не е искал да напусни любимата си партия БКП. Това ли са интерпретации?10:50 03.05.2022
27 Разбира се добре
До коментар #25 от "добре":
Спора е "Кой лъже за руския газ?"10:53 03.05.2022
28 Ето истина а не герберащина
До коментар #24 от "Хи хи":
"Така в сила остават констатациите на СГС, че премиерът Бойко Борисов е заявил обидни и неверни слова по адрес на Елена Йончева за работата й като журналист. Делото бе заведено от Йончева срещу Борисов за неговите изказвания в предизборната кампания през 2017-а на 10 март в Бургас и на 12 март във Варна, в които той завявява, че правителството на ГЕРБ е било принудено да плаща милиони за интервюта й."11:08 03.05.2022
29 Мммда
До коментар #6 от "Косе Босе":
При положение, че на 3-тия ден им поскаха оставката говори достатъчно. И двамата лъжат.11:18 03.05.2022
30 koko
До коментар #13 от "теодор":
обеднен си ама умственно11:20 03.05.2022
31 Бивш левскар
11:29 03.05.2022
32 Тиквата е рецедивист лъжец
11:31 03.05.2022
33 Баща Ви Щави
Коментиран от #35, #37
11:31 03.05.2022
34 Nako 👍
11:37 03.05.2022
35 Този коментар е премахнат от модератор
36 Няма как
11:43 03.05.2022
37 Ти си друг няма
До коментар #33 от "Баща Ви Щави":
Със светкавичен ум, като идеалния газ си само ти.11:44 03.05.2022
38 aaa
12:02 03.05.2022
39 геноцид
12:05 03.05.2022
40 КРОКИ
12:06 03.05.2022
41 Чирен
Коментиран от #42
12:23 03.05.2022
42 имената на стената
До коментар #41 от "Чирен":
Защото всичко е ПиАр. ПиАр беше мръсотията срещу Борисов, подготвяна дълги години от Капитал и подпирана и от такива медии като тукашните Факти. Не, че не е имало корупция. Но ще я има и след Борисов, имало е в колосални мащаби и преди него. А изведнъж забравихме 20-е от 30-е минали години, когато се крадеше на едро, фалираха банки, лъжеха на поразия и НИЩО НЕ ПОСТРОИХА. С ПиАр свалиха Борисов, с ПиАр качиха на власт новите. Но се оказа, че с ПиАр не може да се управлява. И тъй като лъжат, крадат, мамят и правят далавери не по-малко от Борисов, а като гледам числата и повече. Дали е спорно????? Не знам- . Но един неопровержим факт. Не знам кой колко е крал, но при Борисов имаше ПОСТРОЕНО. А преди него и след него няма нищо.12:39 03.05.2022
43 ЦарВул
12:40 03.05.2022
44 Този коментар е премахнат от модератор
45 Гнида
14:28 03.05.2022
46 жокер
Коментиран от #47
14:34 03.05.2022
47 Българка
До коментар #46 от "жокер":
Абсорютно за всичко си прав, само в едно не си. Кокорчо не се прави, той наистина си е госпожица. Мека китка.15:39 03.05.2022
48 То пък
16:23 03.05.2022
49 1520
17:26 03.05.2022
50 Този коментар е премахнат от модератор
51 Тото 1 и Тото 2
18:07 03.05.2022
52 Този коментар е премахнат от модератор
53 истина една
19:34 03.05.2022
54 Ники
До коментар #3 от "TATAPA":
НЕМОГА ДА РАЗБЕРА ЧЕ ИМА ОЩЕ МАЛОУМНИЦИ ДЕТО ВЯРВАТ НА ТЕЗИ ПОДМЕНИ НЕВИЖДАТ ЛИ ЧЕ С ВСЕКИ ИЗМИНАТ ДЕН НИЕ ЗАТЪВАМЕ ПОВЕЧЕ И ПОВЕЧЕ ИЛИ СА СЛЕПИ.21:03 03.05.2022
55 Този коментар е премахнат от модератор
56 1122
09:40 04.05.2022
57 ганю
нормална заплата 220лв
а сега понеже сте много умни колко е 3.00лв
значи цените и заплатите трябва да вдигна 12 пъти
09:30 13.05.2022