-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките размисли и стремежът към смислени преживявания ще бъдат по-силни днес. Еньовден е прекрасен повод да обърнете внимание на връзката си с природата и на нещата, които Ви носят вътрешен мир. След 10 часа ще погледнете по-оптимистично на бъдещите си планове и възможности. По обяд разговор или среща може да Ви вдъхнови да направите важна крачка напред. Вечерта е добре да не позволявате на чуждо напрежение да помрачава доброто Ви настроение.
Водолей (21.01 - 19.02)
Работните и обществените ангажименти ще изискват повече внимание през по-голямата част от деня. Ще имате възможност да покажете увереност и добра организация в ситуация, която другите намират за сложна. Еньовден Ви напомня, че успехът е по-сладък, когато е съчетан с грижа за собственото благополучие. Следобедът носи възможност за полезен разговор или добра новина. Вечерта не позволявайте на дребни провокации да развалят настроението Ви.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и съмишленици ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите полезна идея или подкрепа от човек, който вижда ситуацията от различен ъгъл. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за вътрешния баланс и възстановяването на силите. Следобедът е подходящ за разговори, планиране и общи начинания. Вечерта е добре да избягвате напрежение, породено от чужди очаквания.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Спокойният ритъм ще бъде по-полезен за Вас от опитите да поберете прекалено много задачи в един ден. Сутринта е възможно да надцените времето или възможностите си. След 10 часа ще предпочитате повече уединение и време за размисъл. Еньовден е подходящ момент да се откъснете от ежедневието и да се насладите на природата или на любим ритуал за почивка. Вечерта може да Ви направи по-чувствителни към поведението на околните.
Скорпион (24.10 - 22.11)
След навлизането на Луната във водите на Вашия знак ще усетите повече увереност и желание да действате по собствен начин. Денят е подходящ за лични инициативи, важни разговори и решения, които отлагате от известно време. Празникът на билките носи символика на пречистване и обновление, която ще бъде особено близка до Вашето настроение. По обяд ще усещате подкрепа от хора, които разбират намеренията Ви. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено остри реакции.
Везни (24.09 - 23.10)
Сутрешните часове може да Ви накарат да се колебаете между различни желания или възможности. Добре е да не вземате прибързани решения, особено ако ситуацията не е напълно ясна. След 10 часа вниманието Ви постепенно ще се насочи към по-практични въпроси и теми, свързани със сигурността. Еньовден е прекрасен повод да се погрижите за собственото си равновесие и добро настроение. Вечерта носи по-силни емоции около финансови или лични въпроси.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви поглед ще Ви помогне да се ориентирате правилно в събитията през деня. Еньовден носи подходяща енергия за грижа за здравето, почивка и възстановяване на силите. След навлизането на Луната в Скорпион разговорите ще станат по-съдържателни и интересни. По обяд ще имате възможност да изясните важен въпрос или да получите полезна информация. Вечерта е добре да избягвате излишна критичност към себе си и към другите.
Лъв (24.07 - 23.08)
Някои събития днес ще Ви накарат да погледнете по-внимателно към собствените си чувства и потребности. Сутринта може да донесе известна раздразнителност заради прекалено много ангажименти или очаквания. След 10 часа ще предпочитате повече спокойствие и време в позната среда. Еньовден е чудесен повод да си дадете почивка от шума и да се насладите на природата или на любимите си занимания. Вечерта е добре да не приемате всяка чужда дума като предизвикателство.
Рак (22.06 - 23.07)
Настроението Ви ще бъде по-топло и сърдечно, а хората около Вас ще усещат това. Денят носи хубава възможност да се свържете с близки хора или да възстановите контакт, който е бил занемарен. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за себе си и към всичко, което носи вътрешно обновление. Следобедът е особено благоприятен за лични разговори и приятни преживявания. Вечерта избягвайте да се задълбочавате в теми, които пораждат излишно напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето в Рак насочва вниманието Ви към по-стабилни и практични цели. Сутринта е възможно да се появи желание да поемете повече, отколкото реално можете да свършите за деня. Следобедът ще бъде много по-продуктивен и ще Ви помогне да подредите приоритетите си. Еньовден е добър повод да отделите време за разходка, чист въздух или грижа за собственото си благополучие. Вечерта е подходяща за спокойствие и дистанция от чужди драми.
Телец (21.04 - 21.05)
Празникът на билките носи подходящо настроение за грижа за тялото, почивка и време сред природата. Денят започва с повече движение и задачи, които изискват внимание към детайлите. След 10 часа отношенията ще излязат на преден план и някой може да потърси по-активно Вашето мнение или подкрепа. Разговорите ще бъдат искрени и полезни, ако оставите място и за чуждата гледна точка. Вечерта носи по-силни емоции, затова запазете спокойствие в по-напрегнати ситуации.
Овен (21.03 - 20.04)
Еньовден ще Ви напомни колко важно е понякога да забавите темпото и да обърнете внимание на простите неща, които Ви зареждат с енергия. Сутринта може да донесе разминаване в очакванията или прекалено голям ентусиазъм по дадена тема. След навлизането на Луната в Скорпион ще предпочитате по-сериозни разговори и по-дълбоки теми. По обяд ще успявате лесно да намирате правилния подход в отношенията си. Вечерта е добре да избягвате борба за надмощие и ненужни крайности.
Коментари
1 Перо
Коментиран от #25
10:06 04.05.2022
2 aнтифен
10:06 04.05.2022
3 Ха ха ха
Коментиран от #47
10:06 04.05.2022
4 El gaZo
Коментиран от #18
10:15 04.05.2022
5 Опа
10:17 04.05.2022
6 3.14К
Коментиран от #17
10:17 04.05.2022
7 Българин
Коментиран от #10
10:20 04.05.2022
8 Този коментар е премахнат от модератор
9 БСП за България и Радев
Коментиран от #22
10:26 04.05.2022
10 Я кажи
До коментар #7 от "Българин":
руснаците за колко продават руски газ на нова зеландия?10:30 04.05.2022
11 7777777
10:52 04.05.2022
12 Галфон
Коментиран от #34
11:04 04.05.2022
13 ааа
Коментиран от #23
11:13 04.05.2022
14 El gaZo
П.С. Държа да отбележа, че никак не съм фен на комунягите, НО силно подкрепям истината без значение кой я казва. А истината в случая е, че или ще купуваме руски газ или ще купуваме газ (може би пак руски) през американски/ европейски фирми посредници на 2-3 пъти по висока цена.
11:14 04.05.2022
15 селянин
Коментиран от #44, #54
11:16 04.05.2022
16 Този коментар е премахнат от модератор
17 Запознат читател
До коментар #6 от "3.14К":
И некадърна. Издига се на връзките на баща си и след това на съпруга си11:20 04.05.2022
18 Гамизов
До коментар #4 от "El gaZo":
Можем без руски газ, а и Русия показа, че е абсолютно ненадежден партньор, на който неможе да се разчита.
Газ можем да получим на по добра цена, като
зачеркнем завинаги Газпром от списъка.
Коментиран от #49
11:20 04.05.2022
19 65йкр
11:28 04.05.2022
20 РАДЕВ ,
11:50 04.05.2022
21 ТАСКО ЕРМЕНКОВ
11:55 04.05.2022
22 Пепи
До коментар #9 от "БСП за България и Радев":
Големи топки са нужни за да се лиже гза на путяКоментиран от #30
12:34 04.05.2022
23 Ти да видиш
До коментар #13 от "ааа":
Ама днес тъкмо си бях насапунисал главата и чух, че призовават германците да се запасят с вода и храна за няколко дни, защото намалява вноса на газ и ...ще закъснее доставката от Австралия12:54 04.05.2022
24 геноцид
13:14 04.05.2022
25 Този коментар е премахнат от модератор
26 Този коментар е премахнат от модератор
27 БСП за Демократична България
13:49 04.05.2022
28 Урсула фон дер Лайен по професия е
13:51 04.05.2022
29 Един тираджия
Коментиран от #40
13:52 04.05.2022
30 Хитлер
До коментар #22 от "Пепи":
Нямаме алтернативен източник къде сме тръгнали да ритаме срещу коня.Сега тепърва ще изграждат газопреносна мрежа,ако е със скоростта ,с която се строи магистрала Хемус по- добре да грабваме по една лопата, да изкопаваме по една дупка, да лягаме и да чакаме да умрем.Цена 3 пъти по-висока от тази на Газпром не е алтернатива ами заробване.13:57 04.05.2022
31 Този коментар е премахнат от модератор
32 Как манипулирате вота, джендъри?
14:02 04.05.2022
33 Този коментар е премахнат от модератор
34 Този коментар е премахнат от модератор
35 Разбирач
14:33 04.05.2022
36 Джамбaза
Изведнъж Русия ще стане най-привлекателна за индустриално производство.
Евтини суровини + евтина енергия.
И ще запеем другол
Коментиран от #39
14:35 04.05.2022
37 666
14:43 04.05.2022
38 Един там някъде си
15:02 04.05.2022
39 Ха-ха-ха
До коментар #36 от "Джамбaза":
Русия ще стане привлекателна за каквото и да било, когато Путин излезе от властта, докато това не стане, нейната "привлекателност" ще е равна на тази на С. Корея☺15:04 04.05.2022
40 Този коментар е премахнат от модератор
41 Ultra
Коментиран от #43
15:17 04.05.2022
42 user
16:01 04.05.2022
43 user
До коментар #41 от "Ultra":
Миличка - не гледай процентите на разни купени медии, гледай процентите на инфлацията - в Германия официално е вече 11%, до зимата ще стигне 20 % ! Това са важните неща - зомбитата с гласуването за разни певци и риалити булшити са ненужни и безполезни ! Готви се за зимата - Русия има ресурси, ние и Европа нямаме нищо - нито ресурси, нито работна ръка, нито производство - без нас просто няма да има лайкове в интернет и гласуване за риалити катили, без Русия няма да има газ, ток и логично храна - това е страшното, на индивидите като теб ще го усетят, когато вече е късно ... толкова си можете ...Коментиран от #45
16:04 04.05.2022
44 Незнаещ
До коментар #15 от "селянин":
А Руското посолство ще го оставиме ли непокътнато?16:16 04.05.2022
45 Драйфус
До коментар #43 от "user":
Как ми се иска да мога колкото теееб!16:19 04.05.2022
46 Комбина
БZП е пратията, която само е заробвала България спрямо поробителя Русия и това е 100 % подобаващо платено!
Коментиран от #48
16:30 04.05.2022
47 Дянков
До коментар #3 от "Ха ха ха":
Ако имате финанси помогнете на бедните с разликата в цената . Отказваме се веднага . Смятам че не си Дева Мария .17:14 04.05.2022
48 Бил Гет
До коментар #46 от "Комбина":
Самолети нещо да ти се намират . За едни на чертежи питам.17:16 04.05.2022
49 Бил Гет
До коментар #18 от "Гамизов":
Как бе крадец . Нещо да ремонтираш някоя здрава турбина и да се счупи след два дена17:18 04.05.2022
50 Този коментар е премахнат от модератор
51 Този коментар е премахнат от модератор
52 Този коментар е премахнат от модератор
53 алтернатор
17:47 04.05.2022
54 zor
До коментар #15 от "селянин":
до 15 ком -за руския глад ли говориш другар -защото в пребогата Европа глад поне от 300 гд не е имало -30% от стоките които изнася ЕС са храниКоментиран от #57
18:13 04.05.2022
55 ДЪРТ
18:55 04.05.2022
56 Трябва ли да се отървем
Коментиран от #58
20:00 04.05.2022
57 Много гневна
До коментар #54 от "zor":
Значи е дошло време да си припомни–така де ,за глада става реч.Натам вървят нещата20:17 04.05.2022
58 Много гневна
До коментар #56 от "Трябва ли да се отървем":
На всяка цена20:18 04.05.2022
59 1520
20:47 04.05.2022
60 Този коментар е премахнат от модератор
61 антрашпиц
21:41 04.05.2022
62 хохо
21:49 04.05.2022
63 Истината
22:11 04.05.2022
64 1520
23:21 04.05.2022
65 1520
23:23 04.05.2022
66 Я Я Я Я ДА
Коментиран от #68
23:34 04.05.2022
67 1520
23:41 04.05.2022
68 Този коментар е премахнат от модератор
69 Този коментар е премахнат от модератор
70 Този коментар е премахнат от модератор
71 ИВАН
07:48 05.05.2022
72 Този коментар е премахнат от модератор
73 Ал Тъпоне
09:39 05.05.2022