-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-широкият поглед към събитията ще Ви помогне да намерите смисъл и посока в това, което се случва около Вас. Денят е подходящ за обучение, планиране, пътувания или разговори, които разширяват хоризонтите Ви. Около обяд може да възникне разочарование, ако някой не оправдае очакванията Ви. Вместо да се фокусирате върху това, обърнете внимание на новите възможности пред Вас. Вечерта носи вдъхновение и усещане за вътрешна свобода.
Водолей (21.01 - 19.02)
Професионалните теми и бъдещите цели ще изискват повече внимание през този ден. Ще имате възможност да покажете увереност и добра преценка в ситуация, която изисква бързо решение. Около обяд е възможно да се появи напрежение между служебни ангажименти и лични желания. Подходете спокойно и не се опитвайте да решите всичко наведнъж. Вечерта носи удовлетворение от постигнатото.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и хора със сходни интереси ще бъдат особено полезни днес. Ще получите подкрепа или ценен съвет, който ще Ви помогне да погледнете по-широко на важна тема. Около обяд е възможно да възникне разминаване в плановете или различия в очакванията. Не позволявайте на дребни ситуации да помрачават настроението Ви. Вечерта е добра за общуване и спокойни срещи.
Стрелец (23.11 - 22.12)
По-спокойният ритъм на деня ще Ви помогне да погледнете отстрани на ситуации, които до скоро са Ви изглеждали объркани. Ще предпочитате да действате внимателно и да не споделяте всяка своя мисъл веднага. Около обяд може да възникне вътрешно колебание между това, което искате, и това, което смятате за правилно. Не бързайте с окончателните изводи. Вечерта носи повече яснота и душевен комфорт.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Събитията днес ще Ви поставят по-ясно в центъра на вниманието. Ще имате възможност да покажете увереност и да заявите позицията си по важен въпрос. Около обяд е възможно да се появи напрежение в отношенията, ако някой се опитва да влияе прекалено силно на решенията Ви. Опитайте да запазите спокойствие и да не реагирате прибързано. Вечерта е подходяща за лични решения и подреждане на приоритетите.
Везни (24.09 - 23.10)
Финансовите и практичните въпроси ще изискват повече внимание през този ден. Ще имате възможност да направите разумна преценка или да подредите важен план за бъдещето. По обяд е възможно да се появи колебание между желанието за удоволствие и необходимостта от по-разумен подход. Не е нужно да избирате крайности. Вечерта носи чувство за стабилност и по-голяма увереност.
Дева (24.08 - 23.09)
Разговорите ще бъдат активни и ще Ви дадат възможност да изясните въпроси, които са останали недоизказани. Денят е подходящ за срещи, обучение, писане или организиране на бъдещи планове. Около обяд е възможно да възникне леко недоразумение заради различни очаквания или липса на достатъчно яснота. Вместо да критикувате, задайте допълнителни въпроси. Вечерта е добра за приятелски разговори и спокойствие.
Лъв (24.07 - 23.08)
Домът, семейството и личният комфорт ще бъдат особено важни за Вас днес. Ще предпочитате спокойна атмосфера и хора, с които можете да бъдете напълно естествени. По обяд може да възникне напрежение между домашни задължения и желание за повече свобода. Денят ще се развие по-приятно, ако не се опитвате да угодите на всички едновременно. Вечерта носи уют и чувство за сигурност.
Рак (22.06 - 23.07)
Фокусът все повече се насочва към Вашите потребности, дава повече увереност и ясно усещане за собствените Ви приоритети. Денят е благоприятен за лични инициативи, срещи и занимания, които Ви носят радост. Около обяд е възможно да възникне кратко напрежение в любовта или в отношенията с близък човек. Не приемайте всяка дума като окончателна позиция. Вечерта ще Ви помогне да възстановите доброто настроение и близостта.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Работата и ежедневните задачи ще вървят по-леко, ако действате организирано и не се разсейвате от странични теми. Денят е подходящ за уреждане на практически въпроси и довършване на започнати ангажименти. Около обяд може да усетите напрежение между необходимостта да свършите нещо важно и желанието да си дадете повече почивка. Опитайте да намерите разумен баланс. Вечерта носи удовлетворение от добре свършената работа.
Телец (21.04 - 21.05)
Отношенията ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през целия ден. Ще усещате по-силно нуждата от сигурност, доверие и искреност в общуването. По обяд е възможно да се появи разминаване в очакванията или дребно недоволство, свързано с личен въпрос. Не позволявайте на моментни емоции да определят цялостната картина. Вечерта е подходяща за разговор, който възстановява хармонията.
Овен (21.03 - 20.04)
Денят ще Ви насочи към по-дълбоки размисли и желание да подредите въпроси, които не търпят повече отлагане. Разговорите ще бъдат откровени и ще Ви помогнат да видите по-ясно намеренията на околните. Около обяд е възможно да възникне напрежение между личните Ви желания и очакванията на близък човек. Вместо да настоявате на всяка цена, потърсете обща основа. Вечерта носи усещане за вътрешна яснота и повече спокойствие.
Коментари
1 1352
10:01 07.05.2022
2 Този коментар е премахнат от модератор
3 Poskitt
10:12 07.05.2022
4 ФАКТ
Коментиран от #35
10:21 07.05.2022
5 който не го е изстрадал
Коментиран от #10, #11
10:23 07.05.2022
6 MGewehr
10:25 07.05.2022
7 Този коментар е премахнат от модератор
8 Студопор
10:32 07.05.2022
9 Тео
10:36 07.05.2022
10 333
До коментар #5 от "който не го е изстрадал":
Абе познавам такива, не е като да няма.10:38 07.05.2022
11 333
До коментар #5 от "който не го е изстрадал":
Минавах по 30000 километра градско в столицата. Години наред. Сега като се кача на автоматик трябва да си вържа крака, за да не натискам третия педал, дето го няма. Сигурно е удобно, ама толкова съм свикнал, че не ми пука. Даже ми е криво да карам автомат.10:41 07.05.2022
12 kkk
Защо ми е да се мъча с ръчката която ще издържи и 7-800 000км. пробег когато така или иначе двигателя след 300 000км. вече не става за нищо и трябва да изхвърля колата?
10:46 07.05.2022
13 Джокондата
11:02 07.05.2022
14 реалистъ
Ако ще взимате нова кола за 50-60 хил. лева - автоматик. И без това новите автоматици са много приятни, не са мудни, а и са по-икономични от ръчката.
Ако ще я взимате 15+ годишна с врътнат километраж на 150 хил. км. - по-добре ръчка. Иначе ще ви стане лошо като се съсипе автоматика, особено ако е някоя по-непопулярна марка и няма части и компетентни техници, да ви ремонтират кутията.
Коментиран от #38
11:06 07.05.2022
15 Този коментар е премахнат от модератор
16 Реалист
11:37 07.05.2022
17 Този коментар е премахнат от модератор
18 Перник
Коментиран от #37
12:01 07.05.2022
19 Злобар
До коментар #17 от "Истината":
Без да обиждаш! Това че ти нямаш мазилка на втория етаж не ти дава правото да се изказваш злобно и обидно. Точка12:19 07.05.2022
20 Перо
Коментиран от #23, #25
12:25 07.05.2022
21 Усмихнат
12:29 07.05.2022
22 smeh
12:37 07.05.2022
23 Не е точно така
До коментар #20 от "Перо":
За ускорението не си прав. При кикдаун, автомата избира подходящата предавка или връща една надолу, ускорява, кача предавките за част от секундата/време за което човек трудно би успял/ и достига скоростта която му е зададена. Говоря за съвременен автоматик а те уверявам те са бързи е икономични. Бъди здрав12:37 07.05.2022
24 вЕраТа
13:22 07.05.2022
25 Ххх
До коментар #20 от "Перо":
Най-после смислен коментар!13:29 07.05.2022
26 Primo
Но всеки с вкуса си.
Коментиран от #30
13:37 07.05.2022
27 Кольо,
Отвикнал,като му дам моята едва тръгва на първа, за снахата няма да говоря....
Казват благодаря и по време на отпуска си вземат кола рента кар с автоматични скорости....!!
13:45 07.05.2022
28 Зависи
14:09 07.05.2022
29 Texas
14:38 07.05.2022
30 JiJi
До коментар #26 от "Primo":
И аз съм на същото мнение.16:01 07.05.2022
31 Туба
Коментиран от #42
16:15 07.05.2022
32 Този коментар е премахнат от модератор
33 ИВАН
18:42 07.05.2022
34 В името на ВИМЕТО
19:04 07.05.2022
35 Този коментар е премахнат от модератор
36 Ей там
23:19 07.05.2022
37 Хахах
До коментар #18 от "Перник":
Хахаха луд си браво23:20 07.05.2022
38 Едва ли
До коментар #14 от "реалистъ":
Няма как да са по-икономични. Това са маркетингови трикове. Теоритично няма как да стане. VW се опитаха да направят нещо със сухото DSG , обаче видяха , че съединителите , ако не са в масло не издържат. Няма как автоматика да е по-икономичен от ръчната скоростна кутия. Просто е невъзможно поради N на брой причини.23:25 07.05.2022
39 Този коментар е премахнат от модератор
40 Ръчка
00:27 08.05.2022
41 Неутрален
08:29 08.05.2022
42 YAMAHA
До коментар #31 от "Туба":
Туба от кога има Пежа в щатите? Не са ли забранени там22:38 08.05.2022