06 Май, 2026 1358

САЩ или НСО пазят Делян Пеевски?


  • Ивайло Мирчев Съпредседател на Да, България Току-що от публикация на “Извън ефир” стана ясно, че охраната от НСО на Пеевски се запазва. Няма информация какво става с охраната на Бойко Борисов. За нас разграждането на модела „Пеевски-Борисов“ започва със символична и бърза стъпка: махане на охраната им. Преди дни се е събрала комисията, която взема тези решения. Тя е в състав: шефът на НСО ген. Тонев, главният секретар Кандев и близкият до Пеевски шеф на ДАНС, Денев. Решението на комисията е охраната от НСО на Пеевски да остане. МВР е махнало баретите от СОБТ, охраняващи Пеевски, но очевидно Тонев и Денев са надделели. Така мнозинството на Пеевски в комисията остава и продължава да брани държавната му охрана. От “Демократична България” внесохме законопроект още първия ден на парламента, който може да свали охраната.
  • Явор Дачков журналист От сериозен и отлично информиран източник съм чувал, че охраната на Делян Пеевски е назначена след сигнал от ЦРУ. Предполагам, че и при Бойко Борисов е така. Така че ще е по-добре „умните и красивите“ да се възмущават по тази тема пред американското посолство и своите господари, които работиха отлично с Пеевски и Борисов през последните години. Забравих ли да спомена, че всички лидери на ПП-ДБ са отлично осведомени как стои въпросът с държавната охрана на Пеевски и Борисов и нямаха нищо против нея, когато управляваха заедно с тях и заедно с тях променяха Конституцията? Досаден е този лош театър.

    83 гласа
    36%
    64%
    142 гласа

Коментари

  • 1 познайте кой

    15 8 Отговор
    Тъп грамофон, чиято финкция е просто да възпоизвежда плочата, която някой друг зарежда, и то от чужбина.

    Коментиран от #11

  • 2 Дебелян Бекапеевски

    14 23 Отговор
    Явор(заченат в дача н КГБ в подмосковието) Дачков е много сериозен и отлично осведомен! Слушайте го!

    Коментиран от #8

  • 3 Ковача

    26 3 Отговор
    Мир4ов,не се прави на ощипана мома,молятса!
  • 4 Сигналът от ЦРУ

    7 12 Отговор
    Хахахахаха хахахахаха хахахахаха

    Няма такъв сигнал .

    Това е просто Палавра
    На Тарикатите
    Да могат да ползват Безплатно Охрана
  • 5 ШЕФА

    22 4 Отговор
    Всъщност кой и какъв е Мирчев ? Грешка на природата която е трябвало да остане по чаршафите !
  • 6 Нема начин да дам глас за

    15 4 Отговор
    нискочелото ООcpaинско комунде от жълтия мaйдан на село Крушари, затуй цъкнах за плужека бабoлюб Дачко.

  • 7 хаха

    4 10 Отговор
    На директният ми въпрос към Дачков, защо след като е написал в коя страна колко американски войници има, е пропуснал България, и колко са те в България, получих блокиране в сайта му. Толкова за Дачков.
  • 8 Пешо

    10 2 Отговор

    До коментар #2 от "Дебелян Бекапеевски":

    В слупая обапе е прав... поне за втората част, така смятам за себе си.

    Не знам , дали сащ са назначили охраната , но реално ппдб гласуваха заедно с борисов и пеевски. И те имат вина за политическата бъркотия.
  • 9 Дупесар

    1 1 Отговор
    ДуПимСе НаНово, свикнали сме да го правим ...
  • 10 Дупесар

    1 1 Отговор
    ДуПимСе НаНово, свикнали сме да го правим ...
  • 11 Този коментар е премахнат от модератор

  • 12 МисиркоФ

    0 0 Отговор
    комунистите и русолизците върлуват тука .......

Напиши коментар:


Публикувай
ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Назад към конфликта