-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и важните лични теми ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да Ви донесе колебание или усещане, че някой не е напълно откровен с Вас. Вместо да прибързвате със заключенията, оставете ситуацията да се развие естествено. Следобедът носи повече яснота, красиви емоции и усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за доверителни разговори и време с човек, който Ви носи спокойствие.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно и ще Ви подтиква към нови идеи, разговори и различни гледни точки. Сутринта може да се почувствате раздвоени между практични задължения и желание за повече свобода. Денят е чудесен за обучение, срещи и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Привечер атмосферата става по-топла и приятна за лични разговори. Късно вечерта избягвайте да се натоварвате с чужди проблеми.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и бъдещите цели ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през целия ден. Сутринта е възможно да се наложи да балансирате между лични желания и професионални ангажименти. Денят ще върви по-леко, когато не се опитвате да контролирате всяка подробност. Следобедът носи повече стабилност и усещане, че нещата постепенно се подреждат. Вечерта е добра за спокойствие и заслужена почивка.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и общите идеи ще бъдат особено важни за Вас днес. Ще се чувствате добре сред хора, които гледат позитивно на живота и Ви дават свобода да бъдете естествени. Сутринта може да възникне кратко напрежение около планове или разминаване в очакванията. Следобедът обаче носи повече лекота, вдъхновение и приятни изненади. Вечерта е подходяща за споделени преживявания и разговори до късно.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще изискват повече спокойствие и дистанция от чуждите емоции. Денят е подходящ за работа зад кулисите, размисъл и подреждане на лични приоритети. Сутринта може да се почувствате раздвоени между желание за действие и нужда от почивка. Следобедът ще донесе повече яснота и възможност да видите ситуацията от различен ъгъл. Вечерта е добра за тиха атмосфера и хора, пред които можете да бъдете себе си.
Везни (24.09 - 23.10)
Днешният ден е по-личен и наситен с различни емоции и впечатления. Сутринта може да почувствате колебание между желанието за хармония и необходимостта да защитите позицията си. През деня ще Ви бъде по-лесно да намирате красиви решения и да изглаждате напрежение в отношенията. Привечер Ви очакват приятни разговори и усещане за повече близост. Късните часове не са подходящи за прекалено тежки размисли.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните въпроси ще изискват вниманието Ви още в началото на деня. Сутринта е подходяща за подреждане на задачи, финансови теми и ясни решения. Възможно е някой да Ви изненада приятно с подкрепа или полезна идея. Следобедът носи повече спокойствие и възможност да се почувствате сигурни в избора си. Късно вечерта е добре да си дадете повече време за почивка и тишина.
Лъв (24.07 - 23.08)
Разговорите ще играят важна роля за настроението и решенията Ви днес. Ще успявате лесно да привличате внимание с увереното си присъствие и естествения си чар. Сутринта е възможно да се появи кратко напрежение около планове или различни мнения. С напредването на деня атмосферата ще стане по-лека и вдъхновяваща. Вечерта е чудесна за срещи, приятелски разговори и приятни изненади.
Рак (22.06 - 23.07)
Личната Ви увереност постепенно се засилва и ще Ви помогне да се почувствате по-уверени и по-свързани със собствените си нужди. Денят е подходящ да обърнете внимание на дома, близките хора и личния комфорт. Сутрешните часове може да донесат колебание между задължения и желание за спокойствие. Следобедът ще Ви помогне да намерите по-добър баланс и да внесете хармония в отношенията. Вечерта носи уют и приятно усещане за близост.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Настроението Ви ще бъде по-живо и вдъхновяващо, особено когато сте сред хора, които умеят да Ви карат да се усмихвате. Денят е чудесен за творчество, срещи и занимания, които Ви носят удоволствие. Сутринта може да усетите известно напрежение около личен избор или неясна ситуация. Следобедът обаче ще внесе повече лекота и приятни емоции. Вечерта е подходяща за романтика, музика и красиви разговори.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм на деня ще Ви помогне да се справите успешно с натрупаните задачи. Сутринта е подходяща за работа, организация и решения, които изискват повече внимание към детайлите. През деня може да се появи интересна идея или неочаквана помощ от човек, на когото не сте разчитали. В отношенията ще търсите повече сигурност и искреност. Късно вечерта избягвайте тежки разговори и ненужно връщане към стари теми.
Овен (21.03 - 20.04)
Понеделникът ще изисква повече внимание към отношенията и начина, по който общувате с околните. Сутринта може да Ви постави пред избор между личните желания и нуждите на друг човек. Вместо да бързате с реакциите, дайте си време да чуете и другата гледна точка. Следобедът носи приятни изненади и възможност за по-леко и искрено общуване. Вечерта е подходяща за спокойни разговори и възстановяване на вътрешния баланс.
Коментари
1 честен ционист
10:06 22.06.2026
2 ДСАгент
Коментиран от #24
10:07 22.06.2026
3 ЗА първи
10:07 22.06.2026
4 az СВО Победа 81
Изключително ЗЛОВЕЩО!
10:08 22.06.2026
5 Нито един посланик няма право
Тази лелка трябва да бъде обявена за Персона Нон Грата и изхвърлена от България.
Коментиран от #20
10:09 22.06.2026
6 Аман
10:10 22.06.2026
7 Този коментар е премахнат от модератор
8 и двамата си имат
Просто понякога интересите на държавите леко се разминават. Дори да да в един съюз и да имат много други обши интереси.
10:11 22.06.2026
9 Копейко
10:12 22.06.2026
10 Германия
Явно руснаците много са сбъркали, като са ги оставили живи ...
Те не заслужават това - ЯСНО ГО ПОКАЗВАТ,
като отново ВЪЗРАЖДАТ ФАШИЗМА - сега в Украйна, следват и нови подобни ...
Коментиран от #29
10:13 22.06.2026
11 РЕалисто
Коментиран от #13, #50
10:14 22.06.2026
12 ГРАД КОЗЛОДУЙ
Коментиран от #16, #48
10:14 22.06.2026
13 Този коментар е премахнат от модератор
14 Димата
Коментиран от #21
10:16 22.06.2026
15 И ТОГАВА НАШИЙ КАУНЬ СЕ РАЗЦЕПИ ГОРОЛОМН
--- КРИМ Е РУСКИ! А ЕВРОПА ГЪМЖИ ОТ ФАШИСТИ. ДА ЗДРАСТВУЯТ КПСС И БКП!
Коментиран от #18
10:19 22.06.2026
16 ПРАВ СИ!
До коментар #12 от "ГРАД КОЗЛОДУЙ":
От фатмак НИЩО НЕ СТАВА, ОСВЕН ПИЯНДЕ И ЧОРБАР НА БЕЗПЛАТНА ХРАНА.10:23 22.06.2026
17 Умен
Коментиран от #39, #46
10:25 22.06.2026
18 Шкембе Войвода 🪓🗡
До коментар #15 от "И ТОГАВА НАШИЙ КАУНЬ СЕ РАЗЦЕПИ ГОРОЛОМН":
Нашият Каун е в пъти по-свестен от предишните Кауни 😂🤣Коментиран от #23
10:27 22.06.2026
19 Да бе!
10:28 22.06.2026
20 Справедлив
До коментар #5 от "Нито един посланик няма право":
Мисля ,че зеления чорап съвсем скоро ще бъде обявен от българския народ за нежелан.Да ходи да учи история,че много има да чете.Коментиран от #26
10:28 22.06.2026
21 ДИМА И ДВЕ ВОДКИ ДА ИЗСМУЧИШ,
До коментар #14 от "Димата":
НЯМА ДА ЗАБРАВИШ, ЧЕ ОТЗАД В ПАНТАЛОНИТЕ ТИ СЕ ТЪРКА АМЕРИКАНСКА РАКЕТА - ЯО. НЯМА ДА МОЖЕТЕ С ЖЕНА ТИ ДА СЕ ПОРАДВАТЕ НА ЗАГРАБЕНОТО ОТ МУЖИЦИТЕ!10:29 22.06.2026
22 Този коментар е премахнат от модератор
23 Този коментар е премахнат от модератор
24 Така е
До коментар #2 от "ДСАгент":
Българите не искат Европа и еврото. Искат си руската соцмизерия.Коментиран от #30
10:34 22.06.2026
25 КАУНЬ, КВО А ГО ПРАИШ?
10:35 22.06.2026
26 Дано
До коментар #20 от "Справедлив":
но не ми се вярва. Що протести бяха декември месец да го докарат на власт.Коментиран от #51
10:36 22.06.2026
27 нннн
Който не ще, да не дава.
Нали сме демокрация!
10:37 22.06.2026
28 Този коментар е премахнат от модератор
29 Грешка
До коментар #10 от "Германия":
Италия е източник на фашизма в исторически план, а СССР създасе комунизма, което си е чист фашизъм с друго име. Най-дълго изповядвалата фашизма страна е......русия.Коментиран от #32, #47
10:48 22.06.2026
30 Има и такама
До коментар #24 от "Така е":
из м€т, да. Повечето,българи, са европейци. Граждани на ЕС.10:50 22.06.2026
31 Този коментар е премахнат от модератор
32 ДО КОМ №29
До коментар #29 от "Грешка":
НЕ МУ ОБЯСНЯВАЙ, САМО СЕ ХАБИШ. ЕДВА ЛИ Е ИЗКАРАЛ ПЪРВИ КЛАС, А ТАМ ОЩЕ НЕ УЧАТ ИСТОРИЯ.10:54 22.06.2026
33 някой
11:01 22.06.2026
34 някой
Коментиран от #38
11:01 22.06.2026
35 новак
Спомня ли си тя за Минските споразумения? И как и германия и франция накрая си признаха, че са нямали намерения да ги спазват. А спомня ли си за постигнатото споразумение в Турция. Как беше прекратено с бротанска помощ.
Русия този път ще иска гаранции. И със никакъв натиск няма да я принудят да капитулира. Така че , трябват честни преговори ако искате мир.
Прав е Радев
11:02 22.06.2026
36 Софиянец
11:15 22.06.2026
37 Гешев
Защо бре, аджеба, искаме да сключим бързо мир щом Украйна напредва. Нека да стигне до Москва щом Русия отстъпвала.
Нещо не ми се връзва, ама това сигурно са някакви нови европейски мурафети които никой не разбира.
11:17 22.06.2026
38 Туман
До коментар #34 от "някой":
Пълна подкрепа, вън американските военни, не на агресорите!!!11:17 22.06.2026
39 Този коментар е премахнат от модератор
40 Този коментар е премахнат от модератор
41 анонимен
Тези,които подпалиха войнта са Великобритания,Германия и Франция .Върхушката на тези страни да изпратят синовете си на фронта в украйна, а не да загиват украински и руски млади мъже
Коментиран от #45
11:25 22.06.2026
42 Не убивай
11:26 22.06.2026
43 идиоти вън
11:29 22.06.2026
44 Дойчланд
11:31 22.06.2026
45 идиоти вън
До коментар #41 от "анонимен":
Забравяш и чичи Сам!!11:34 22.06.2026
46 предлагам
До коментар #17 от "Умен":
сички жълти павета да ходят да бачкат в германия...година две...после пак ше си говорим...бех там ....кракът ми нема да стъпи...инжинер съм...ония са гола вода и ме гледат изцъклено с презрение...и земат пет пъти по вече....сички нормални хора се брибрахме...остана боклука...да търка чиний..11:48 22.06.2026
47 грешка!
До коментар #29 от "Грешка":
СССР комунизма бе с уродливи черти поради вождове Ленин и Хрушчов, но какво да се каже за комунизма в Китай ?! Комунизма, че бил фашизъм с друго име се проповядваше от САЩ до неотдавна, но вече се коригираха.Германия верно не бе родината на фашизма, а само на нацизма, но допусна Хитлер да създаде тоталитарна държава, която нападна другата тоталитарна държава, СССР. Всъщност Мусолини, макар баща на фашизма, съблюдава и демокрацията, слизайки от власт без особена съпротива.....
11:49 22.06.2026
48 0407
До коментар #12 от "ГРАД КОЗЛОДУЙ":
може би ,а от цар и пожарникар,ко кажуваш11:56 22.06.2026
49 уффф
11:58 22.06.2026
50 центавос
До коментар #11 от "РЕалисто":
квот и с нея, плащаме дългове12:05 22.06.2026
51 Този коментар е премахнат от модератор