Отидете към основна версия

2 061 4

Нов световен рекорд за предно салто с мотоциклет

  • джаксън стронг-
  • световен рекорд-
  • предно салто

Той е само на деветнадесет години и е най-младият член на Crusty Demons. Джаксън Стронг постави нов световен рекорд след като успешно се приземи след 26 метрово предно салто, което младия мото каскадьор изпълни този уикенд в Кернс, Австралия.

Младият мото манияк имаше три неуспешни опита по време на световното турне на екипа, но най-накрая успя да се покаже като най-добрия в света пред 6,500 публика.

 „Работих върху предното салто доста дълго време” – казва Стронг. „Преди около шест месеца питах да направя предното салто с мотоциклета си, но не успях да завърша оборота и разкъсах черния си дроб. Разбира се, не се отказах и ето че усилията ми бяха възнаградени” – допълва Джаксън.

След като стана световен рекордьор за най-дълго предно салто, Джаксън Стронг ще прекара известно време тренирайки вкъщи преди да замине за Щатите за всеизвестните X- games.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини