Отидете към основна версия

9 828 1

125 кубиков супермото мотор от Husqvarna

Шведската мото компания Husqvarna представи два нови модела мотоциклети -  супермото SMS 4 и 125 кубиковото ендуро TE. Мотоциклетите, насочени към младите байкъри, имат напълно състезателен вид и изненадващо добри технически характеристики. 

И двата мотора са с едно и също шаси и двигател, а най-голямата разлика е в размера на гумите. На модела SMS 4 гумите са 17 цолови, докато на TE125 – 21 цолова предна и 18 цолова задна гума.

В сърцето на машината е разположен едноцилиндров 125 кубиков, четиритактов двигател, който доставя максимална мощност от 15 кн.с. при 9000 обр/мин и 12 Nm при 8000 обр/мин.

Двигателят на моторите е с 29 милиметров карбуратор Keihin, електрическо запалване, и покрива EU3 стандартите. И двата мотора имат 6 предавки, а изпускателната система е специално проектирана за двете различни версии. Екипът на Husqvarna са обърнали голямо внимание на детайлите, както и на качествено проектиране.

Мотоциклетът SMS 4 е на цена от $5750.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини