Mall Varna вече е с нов собственик – ДЗИ ЕАД, което е част от белгийската КВС Груп. Продавач е „Хидрострой“ АД. Новият собственик придобива имота както за собствени нужди, така и с инвестиционна цел. В търговския център вече работи центърът за споделени услуги на KBC Груп, който беше открит неотдавна с план за постепенното разкриване на 300 нови работни места.
След като през 2018 г. ОББ и ДЗИ съвместно закупиха „ОББ Милениум център“, за да създадат модерно, удобно и отговарящо на нуждите на служителите и клиентите офис пространство, придобиването на Mall Varna е поредният израз на плановете за устойчиво развие на белгийската финансова група в България.
Mall Varna е напълно преустроен от търговски в бизнес център. Състои се от две свързани с топла връзка сгради, чиято обща разгъната застроена площ е 27 393 кв.м. Разполага със 187 подземни паркоместа и 90 открити.