Отидете към основна версия

20 625 18

Разбиха четири публични дома

  • публичен дом-
  • масажи-
  • полиция-
  • секс

Предоставяли услугата еротичен масаж с така наречен «щастлив край»

Маскирани като клубове за масаж, публичните домове бързо набрали клиенти

Четири публични дома, маскирани като клубове за масаж в София, Бургас и Варна, са проверени при проведена специализирана операция, съобщиха от полицията в Бургас.

Задържани са 15 лица, имащи отношение към извършваната престъпна дейност, от които 11 са момичета на възраст между 18 и 22 години, двама мъже - единия - собственик на фирмата, наемала момичетата, а втория - управител на дейността и двама клиенти, които след разпит са освободени.

Помещенията функционирали, като клубове за масаж с наименованията «Релакс» и «Екзотик» и са били под наем в различни кооперации. Фирмата, която ги наемала е регистрирана в Несебър от 34-годишен бургазлия. В официалната й дейност фигурирали и масажни услуги. Мъжът привлякъл свой 36-годишен съгражданин и двамата започнали да развиват противозаконна дейност по предоставяне на сексуални услуги срещу заплащане. Фирмата му обявила свободни работни места в интернет и вестниците за масажистки, като в обявите са посочени няколко телефона и снимки на голи момичета. Установено е, че клиентите си запазвали час по телефона и са посрещани в интимна атмосфера с горящи свещи.

Предоставяна им е услугата еротичен масаж с така наречен «щастлив край»,

при която клиента получавал сексуално удовлетворение единствено, чрез масажни действия. Стандартната тарифа за «щастлив край» била 50 лв., като при добавяне на второ момиче /което също извършвало еротичния масаж по «евино облекло»/ се доплащало още 30 лв. В случай, че клиентът пожелаел и предоставяне на сексуална услуга цената се качвала на 100 лв. за час.

До момента е констатирано, че мъжете наели на работа общо 14 момичета, като полагайки грижи за тях / напр. по придружаване, охраняване и задоволяване на ежедневни нужди/, ги използвали за развратни действия, независимо от съгласието им.

По време на специализираната полицейска операция, проведена паралелно в двата крайморски градове и столицата, са иззети множество веществени доказателства във връзка с извършваната престъпна дейност от двамата мъже. Установени и разпитани са свидетели и пострадали от противозаконната дейност. Двамата бургазлии са задържани с прокурорско постановление за срок от 72 часа, като предстои гледане на мерките им за неотклонение вероятно в съботния ден.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини

  • Спипаха двама сводници в Шумен

    Шуменски антимафиоти задържаха двама, набирали момичета за сексуална експлоатация в страната. До момента са установени две жертви на трафик на хора ...
    31.05.2012
    2 442
    0