• кешеру-
  • лукоки-
  • чибота

Българският шампион спечели с категоричното 5:0

Лудогорец изигра много силен мач и заслужено се поздрави с победа над шампиона на Уелс - ТНС. "Орлите" размазаха съперника с категоричното 5:0, демонстрирайки класа в головото шоу на "Лудогорец Арена". Така Лудогорец на практика направи протоколен реванша от третия квалификационен кръг на Лига Европа след седмица в Уелс - на 15 август (четвъртък) от 20:30 часа.

Шампионът на България вече мисли за предстоящото дерби с ЦСКА идната неделя, след което и за плейофа за влизане в групите на Лига Европа. В него "орлите" най-вероятно ще се изправят срещу словенския Марибор, който вчера загуби с 1:3 от норвежкия Розенборг в първи мач от третия квалификационен кръг на Шампионската лига.