• жозе моуриньо-
  • специалния

Роналдо си върна и усмивката, заедно с победния гол

Снимка: Реал (М) - Манчестър Сити, ЕПА/БГНЕС

Кризата в отбора на испанския шампион Реал Мадрид може би приключва още тази вечер.

Момчетата на Специалния Жозе Моуриньо стартираха със страхотен успех тазгодишната си кампания в Шампионската лига, надигравайки с 3:2 английският шампион Манчестър Сити.

Двата гранда сътвориха страхотно шоу, в което "гражданите" бяха на четири минути от пълния успех на "Сантяго Бернабеу". Това обаче се оказа ужасно много време и мадридчани крайна сметка взеха своето.

"Белите" показаха характер, след като на два пъти се оказаха догонващи в резултата след голове на Един Джеко (69') и Александър Коларов (85'), но съумяха не само да изравняват резултата благодарение на попаденията на Марсело (78') и Карим Бензема (87'), но и да стигнат до драматичен пълен обрат в последната минута на срещата.

Герой за Реал отново бе Кристиано Роналдо, който се разписа в 90-ата минута и върна усмивката на лицето си, носейки стотната победа на на отбора си в Шампионската лига.