Отидете към основна версия

1 389 2

Насиру Мохамед пак не тренира с Левски

  • мохамед-
  • тренировки-
  • иванов-
  • тодоров-
  • планове-
  • левски

Крилото не влиза в сметките на Георги Тодоров за следващия мач на "сините"

Снимка: levski.bg

Насиру Мохамед пропусна и вчерашната тренировка на Левски. Ганайското крило не влиза в плановете на треньорите за следващия мач на "сините", пише "Тема Спорт". На десния фланг се очаква да е Станислав Иванов, който е с младежкия национален отбор. Ако Стаси е изморен от мачове и пътувания, на фланга срещу "белите" може да стартира Здравко Димитров.

Найджъл Робърта вчера тренира наравно със съотборниците си и ще е на линия за следващия уикенд. На "Герена" се надяват нидерландецът вече да е изчистил главата си от трансферните спекулации, които го съпътстваха доскоро, и да влезе във форма.

Орлин Старокин отново тренира на облекчен режим. "Сините" не могат да прогнозират кога той ще е в състояние да се натовари максимално.

Поставете оценка:
Оценка 3.5 от 2 гласа.

Свързани новини