Разгром! Кристъл Палас вкара 5 гола като гост на УБА

• 5:1-
  • английска висша лига

Срещата започна ударно с автогол на Дарнъл Фърлонг още в 8-ата минута

Снимка: ЕРА/БГНЕС

Отборът на Кристъл Палас просто разби Уест Бромич Албиън с 5:1 в мач от 11-ия кръг на Висшата лига на Англия.

Срещата започна ударно с автогол на Дарнъл Фърлонг още в 8-ата минута.

След половин час игра Конър Галахър възстанови равенството, но головата фиеста бе запазена за втората част.

В 55-ата минута Уилфред Заха отново изведе Кристъл Палас напред, а четири минути по-късно Кристиан Бентеке удвои аванса на гостите.

В 68-ата минута ново попадение на Заха покачи на 4:1 за Палас, а минути преди края Бентеке оформи крайното 5:1.

Така Палас се вдигна след двете последователни загуби и вече има 16 точки, което им отрежда 11-о място в класирането. Уест Бром, от своя страна, продължава да крета в дъното на таблицата, с едва 6 точки.