Атлетико Мадрид постигна гросмайсторска победа над Елче

• 1:0-
  • ла лига

Единственото попадение в мача реализира Анхел Корея в 39-ата минута

Снимка: EPA/БГНЕС

Атлетико Мадрид записа втора поредна победа от старта на сезона, след като спечели в домакинството на Елче с любимия си резултат - 1:0.

Единственото попадение в мача реализира Анхел Корея в 39-ата минута.

Аржентинецът започна блестящо сезона и това е трети негов гол за новата кампания, като той е реализирал всички попадения на Атлетико.

През второто полувреме на терена на „Уанда Метрополитано“ се появи и Луис Суарес, но резултатът остана непроменен до края на мача. По този начин Атлетико продължава да е със 100-процентов актив в Ла Лига.

В друг мач от кръга в Испания, игран по-рано днес, Реал Сосиедад победи с минимилното 1:0 новака Райо Валекано. В герой за баските се превърна звездата и капитан на отбора Микел Оярсабал. Той донесе трите точки на Реал Сосиедад след точно реализирана дузпа в 68-ата минута и по този начин хората на Иманол Алгуасил записаха първи точки през сезона, след загубата на "Камп Ноу" от Барселона с 2:4 преди седмица.