Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев съобщи, че е показал жълт картон на Ивайло Петев, който обаче засега остава начело на тима. Богаташът сподели, че не е доволен от представянето на отбора, въпреки втората поредна шампионска титла, която разградчани спечелиха след драма в последния кръг. Или по-точно казано - "Левски" подари титлата на конкурента си, след като направи 1:1 у дома със Славия. При гостуването си в предаването „Лице в лице“ по bTV Домусчиев говори и за прословутата премия от 500 000 лева, която даде на най-стария столичен клуб заради геройското равенство на "белите" на "Герена". "Взехме купата, да, но тя е холандско тенеке", оплака се Домусчиев. "На следващия ден ни я доставиха, защото беше на "Герена" и левскарите я считаха за тяхна. А на нас в Монтана ни бяха оставили една найлонова торбичка със сребърните медали. Обадих се да ги питам къде е титлата и те ни я донесоха в Разград още на другия ден, когато организирахме церемонията", каза босът на разградчани. "Ивайло Петев остава, но му показах жълт картон. Както вие, така и аз не съм доволен от представянето на отбора този сезон. Не мисля, че успяхме да надградим над това, което постигнахме миналата година, а тръгнахме надолу. Има един такъв проблем, че каквито звезди да събереш в България, те тръгват надолу. Не съм оптимист за представянето ни в Шампионската лига, но това не значи, че няма да направим всичко възможно по силите си. Ще се опитаме да надградим това, с което разполагаме в момента", добави Домусчиев. "Не знам защо обвиняват Славия? Техният отбор не е побеждавал на "Герена" от много години. Да, почерпих Венци Стефанов едно кафе. От скъпите е, доста скъпо, но не е 500 хиляди лева, както се тиражира. Няма толкова скъпо кафе все пак. Ще трябва и Гошо Петков да го почерпя. Стига да го видя някъде, няма проблем. След всеки мач единият отбор обвинява другия, че е бил мотивиран от трети отбор. Типично българска черта – да се обвинява всеки, но да не се гледа в собствения двор. Не сме давали пари на Славия. "Левски" просто толкова си може. Но така е, нервите са прекалено много, всеки иска да е шампион. Напрежението е голямо, опираме обаче и до интелект", продължи босът на Лудогорец.
Свързани новини
-
Млад турски съдия ще ръководи сблъсъка Левски – Борац в София
28-годишният турски арбитър Огюзан Чакър ще бъде главният съдия на предстоящия двубой между Левски и Борац Баня Лука в столицата, част от квалификации ...днес в 22:00 ч.5894 -
Левски удари по масата: Три фирми глобени за продажба на фалшиви артикули, румънски гигант се измъкна
Футболният клуб Левски се изправи срещу вълна от нелегални продажби на стоки с емблемата на отбора, след като през март 2025 г. подаде сигнал до Комис ...днес в 21:35 ч.8068 -
Резултати от контроли играни днес
Вихрен Сандански - Беласица Петрич 4:0 Септември София - Марек Дупница 3:0 Рилски спортист - Малишева (Косово) 1:3 ЦСКА II - Спортист Своге 2:1 ...вчера в 22:24 ч.1 6551 -
Левски и Ботев Враца не излъчиха победител в Правец
Левски и Ботев Враца завършиха 1:1 в приятелска среща от лятната подготовка, като двата тима си размениха по едно попадение. След убедителните победи ...вчера в 20:42 ч.1 4076 -
Олимпиакос на крачка от трансфер на Петър Станич
Олимпиакос е съвсем близо до подпис с изгряващата звезда на Лудогорец Петър Станич. Според авторитетното издание Sport24, двата клуба вече уточняват п ...вчера в 22:00 ч.1 5250